Wersja do druku

11 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Doprecyzuję - prześwitują, kiedy je oglądasz (przed skrojeniem), ale na ciele tego nie widać kompletnie. Taka cieńsza dzianina, ale nie grozi tym, że bieliznę przez nią widać, nawet z bliska. Błyszczące dzianiny są w ogóle nieprzezroczyste (błyszcząca okazała się m. in. biała w czarne kwiaty). Mam też jakąś kolorową (biała w kolorowe wzory, palemki i cośtam), która w ogóle nie prześwituje.

--- Ostatnio edytowane 2011-04-20 23:27:02 przez Mrufka ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja zamówiłam u .. i co -wielkie rozczarowanie.Tylko dwie tkaniny nadają się na coś-to panterka i szara ubraniówka.Reszta niby satyno bawelna z połyskiem okazała się grubym płutnem,matowym i tępym,miały być dwa kolory po metrze przyszedł jedan 2-metrowy.No ale co zrobić,następnego razu nie będzie.Najbardziej mi zależało na zielonym materiale pod czarną koronkę na sukienkę,i sukienki nie będzie bo materiał jest gruby i tępy-a opis był inny.Mam nauczkę,teraz jak nie widzę i nie dotknę to nie kupuję.Jeśli ktoś lubi tkaniny dobre gatunkowo to tam ich nie znajdzie.Tego typu materiały były w sklepach jakieś 20-25 lat temu.Ale za 6-7 zł.nie może być cudu.

--- Ostatnio edytowane 2011-04-25 13:20:07 przez honia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Honia - u kogo? Szkoda, że się tak nacięłaś. Reklamowałaś u sprzedawcy?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Znalazłam na allegro sprzedawcę "Smartly" ma bajeczne materiały włoskie... aż by się je chciało mieć niemal wszystkie... jeszcze nie zamawiałam więc nie wiem jaka jakość.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Honia - ja nie rozgrzeszam tego sprzedawcy ale powiem,że sama chcę upłynnić tkaniny jakie u mnie zalegają i mam ogromny problem z ich rozpoznaniem.
Właściwie przedstawiam je wg własnego rozpoznania i nazewnictwa i to może być kłopot zarówno dla ewentualnego chętnego ale i dla mnie by znaleźć chętnego na moje nadwyżki.
Ale ja 'prowadzę tę wyprzedaż' od niedawna i pewnie wkrótce ją zakończę a jeśli jest się handlującym na dużą skalę (np.allegro) to należy mieć właściwe rozpoznanie towaru jaki się wypuszcza w świat.
Reklamowałabym niewątpliwie i domagała się zwrotu kasy .
Reklamacja w handlu to normalna rzecz i każdy musi się z tym liczyć.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ach tam,nie będę reklamować na szczęście nie ma tego dużo-jakoś przeboleję.Jeśli chodzi o opisy tkanin i zdjecia ,to zupełnie nie ma o czym mówić.Bo jeśli opis jest o satyno-bawełnie,pięknym materiale dobrym na wszystko,zdjęcie pokazuje tkaninę z lekkim połyskiem w sprzedaży 4 kolory-jasny krem,popiel z odcieniem fioletu,róż pudrowy i zielony pistacjowy,wszystkie cudne.Więc zamawiam krem i popiel,już widzę w głowie super żakieciki,gladziutkie,eleganckie .........,a tu przychodzi jeden kolor niby ten krem i jest to kawał szmaty sztywnej jak na worek,szorstkiej gniecie się jak....,to mi aż mowę odebrało na cały dzień.Może dobra na wszystko dla tego kogoś ,bo dla mnie to n worek jedynie.Rzuciłam szmaty w kąt i nie myślę o nich.Szkoda nerwów i kasy na wysyłkę.Atak przy okazji tyle naszyłam ostatnio a nie mam kiedy wstawić zdjęć,muszę się zebrać bo zapomnicie o mnie.:D:D:D:D

--- Ostatnio edytowane 2011-05-08 15:45:13 przez honia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Znalazłam na allegro sprzedawcę "Smartly" ma bajeczne materiały włoskie... aż by się je chciało mieć niemal wszystkie... jeszcze nie zamawiałam więc nie wiem jaka jakość.
Evita też mi się podobają te materiały, ale jeszcze nie mam odwagi zamówić bo na razie brak mi doświadczenia i wolę nie ryzykować zmarnowania droższego materiału, dlatego kupuję te za 6-7 zł/m

Honia a napiszesz u kogo zamówiłaś nieszczęsny materiał? Bo wydaje mi się że u tego sprzedawcy u którego ja kupuję. I kupiłam podobną tkaninę opisaną jako bawełna z lajkrą i kolor popiel z odcieniem fioletu i też jest sztywna, i mało rozciągliwa - na żakiet się raczej nie nada, ale ja mam w planach uszyć z tego spódniczkę, a w każdym razie coś na pewno się da z tego uszyć :) Reszta materiałów jakie kupiłam jest taka jak w opisie (fajny jest bistrecz), i właśnie dzisiaj będę zamawiać nowe.
No i wstawiaj te zdjęcia czym prędzej :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Kupuję w Składzie bławatnym i w PIEGATEXIE (Pani Agnieszka do przesyłki często dołącza próbki materiałów). Wie co robi kobeta, bo ostatnio jak przysłsła próbki, szanowny mżonek przysiadł się, zrobił maślane oczy, obiecał,że zawiezie dzieci na basen, będzie mi donosił kawę na strych, tyko chce dwie letnie koszule i dwie pary spodni.

--- Ostatnio edytowane 2011-05-10 06:08:25 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
strasznie drogie te tkaniny w PIEGATEXIE :( szkoda pewnie przedniej jakości :),
za to u wańki większość jest strasznie wzorzysta, ale podobało mi się kilka, niestety kontakt mailowy kompletnie zawodzi :/

ja kupiłam sobie bawełne sama nie wiem gdzie :P ale jestem zadowolona
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W tej chwili moim ulubieńcem jest allegrowy użytkownik e-AbcTekstyliaPL :) Dotychczas zamówiłam u niego dwa razy i dwa razy byłam naprawdę zadowolona, to co dostałam, zgadzało się dokładnie z opisem i zdjęciami na aukcji. Do tego miły kontakt, miałam raz pytanie i dostałam satysfakcjonującą odpowiedź (wprawdzie trzeba było ciut na nią poczekać, ale tam jest duży ruch, więc się nie dziwię). Właśnie zrobiłam trzecie zamówienie, czekam na ponad 10m tkanin... :angel:
________________________________________________________

11 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.