Wersja do druku

11 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiele razy chciałam kupić u Smartly (miałam już naszykowane w obserwowanych) i zawsze coś mnie powstrzymywało; tak było nawet ostatnio z jedwabiem, bo mają w ofercie.
Może ktoś kupuje i zrecenzuje, jaka jest jakość tych dzianin? kusi mnie bardzo ich oferta!
________________________________________________________
Mój blog o szyciu i rękodziele - zapraszam!
http://brummig.blox.pl/html
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O tak, o Smartly mowa! Jakościowo są podobno rewelacyjni i można w ciemno kupować. Znajoma kwiczała z zachwytu jak dostała od nich wełnę i jakieś grubsze materiały - poszyła z nich płaszcze i kurtki i jest bardzo zadowolona. Ceny mają może nie szalenie niskie, ale i tak ciut taniej niż w najtanszym sklepie w W-wie. Jak przerobię trochę tkanin to chyba się skuszę i zamówię - pewnie głównie dzianiny, bo ten wybór kolorów jest oszałamiający: http://allegro.pl/made-in-italy-dzianina-strecz-gladka-yersey-i1736892199.html

--- Ostatnio edytowane 2011-08-04 19:34:06 przez Mrufka ---
Avatar użytkownika
Administrator
Smartly ma piękne dzianiny - oszałamiające kolory, takich to nigdzie nie widziałam. Ehhh znów pokusa.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
kupowałam w ich sklepach stacjonarnych, a teraz można również w necie. Może kogoś zainteresuje
http://www.tanie-tkaniny-sklep.pl/
Avatar użytkownika
Administrator
Xanti niektóre naprawdę fajne - szczególe w kuponach jedna dzianinka wpadła mi w oko ale 10 m... kurcze dużo.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich.
Mam małe pytanie,czy są dostępne materiały marszczone od razu?
Załączniki
Avatar użytkownika
Administrator
Witam wszystkich.
Mam małe pytanie,czy są dostępne materiały marszczone od razu?

Tak -KRESZ :tak:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
chyba nie o to jej chodziło bo zdjęcie przedstawia satynę zdrapowaną ręcznie i tyle.
Jeżeli faktycznie chodzi o marszczony materiał to kresz ale wtedy to wyglada tak jak na zdjęciu które załączyłem.
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sluchajcie, zamowilam wczoraj sobie materiały w internecie u ,,Tkaniny u Eliny"ale w mailu zwrotnym nie dostalam numeru konta, na ktory mam wplacic pieniadze. Na ich stronie tez go nie ma. Pisalam do nich maila, ale nie odpowiedzieli. Moze ktos z Was jest w posiadaniu tego numeru?
________________________________________________________

11 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.