Wersja do druku

11 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzisiaj otrzymałam kolejne materiały zamówione u allegrowicza BAHbKA_u_MAHbKA. Zamówiłam tkaniny batystowe - kurcze o wiele ładniejsze niż na zdjęciach w aukcji (mam nr. 2,3 i 6), śliczny szyfon - na zdjęciu aukcji wyglądał na czarny w rzeczywistości jest brązowy - ale w zupełnosci mi to nie przeszkadza, dzianinki dwie i kupon cudnej bawełny. Sorki ale musiałam się pochwalić :D jestem mega podekscytowana i nie mogę się doczekać aż wrócę z pracy do domu!! Wczoraj zrobiłam modełko na sukienkę i dzisiaj działam :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sallma, o nie - widzę, że się pojawiły nowe wzory, a ja zdążyłam może 5 metrów z 30 przerobić, a już mnie kusi na następne zakupy. A sio, nie mogę! Ale jeny, piękne bawełenki... A jak z jakością batystów - bardzo są przezroczyste i wymagające podszewki? Uwielbiam batystowe sukienki, zawsze szyję je z podszewką z niewzorzystego batystu :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Batyst raczej zawsze jest przezroczysty i wymaga podszewki? Tak poza tym dołączam do jego fanek, odkąd mam moją nową spódnicę ;) Tylko gniecie się łobuz niemiłosiernie...

U sprzedawcy BAHbKA_u_MAHbKA kupowałam kiedy miał jeszcze inny nick. ;D kupiłam różową etaminę, jakiś szyfon, białą bawełnę w groszki i żakard na poszewki. Wszystkie tkaniny były ok, ale mam jednak opory przed powtarzaniem zakupów ze względu na podejście do klienta... :/
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja ostatnio kupiłam 14 metrów a zużyłam 4 :D z czego 2 metry lezą pocięte i czekają aż pojadę do mamy która coś z tego zrobi :) właśnie zabieram sie za krojenie sukienki ktora ma byc prześwitująca wiec będzie bez potrzewki:)
a bawełenki batystowe które zamówiłam sa prześwitujące, jedna taka w fioletowe kolka jest najmniej prześwitująca wiec moze nada sie na cos bez podszewki.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aire - teoretycznie tak, ale w dwóch hurtowniach kupiłam kiedyś batyst bawełniany, który nie był tak prześwitujący, więc nie wymagał podszewki. Oczywiście - hurtownia mogła się pomylić, a ja się kompletnie nie znam na rozpoznawaniu tkanin, więc nie wiem czy to nie była pomyłka. A różne moje batysty różnią się stopniem prześwitywania, a zwłaszcza wzorzyste nie potrzebują często podszewek. Batyst uwielbiam, zwłaszcza bawełniany, a kupić stacjonarnie mogę jedynie w okolicach lata ;) Ale wytrzymam i nie kupię, sallmo - mam nadzieję, że szybko coś ze swoich batystów uszyjesz, bo bardzo chcę zobaczyć efekt :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Rzeczywiście - piękne tkaniny...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Batyst raczej zawsze jest przezroczysty i wymaga podszewki? Tak poza tym dołączam do jego fanek, odkąd mam moją nową spódnicę ;) Tylko gniecie się łobuz niemiłosiernie...

U sprzedawcy BAHbKA_u_MAHbKA kupowałam kiedy miał jeszcze inny nick. ;D kupiłam różową etaminę, jakiś szyfon, białą bawełnę w groszki i żakard na poszewki. Wszystkie tkaniny były ok, ale mam jednak opory przed powtarzaniem zakupów ze względu na podejście do klienta... :/
Aire ja nie narzekam - bo jak do tej pory na 2 zamówienia jakie składałam to nie potrzebowałam specjalnego kontaktu ze sprzedającym. Zamawiałam, wysyłałam info jakie dokładnie tkaniny chce i otrzymywałam przesyłkę. Właściwie to nawet mogłabym pochwalić sprzedającego za to ze mimo ze ma zaznaczone w aukcjach ze wysyłka realizowana jest tylko na adres z allegro to wysłał mi na inny adres bez specjalnych próśb - wypełniłam tak a nóż się uda - bo wole dostawy do pracy ze względu na to ze kurier zazwyczaj dostarcza paczki od południa a wtedy nikogo w domu nie ma.
Minus jest taki ze później w pracy ciężko usiedzieć jak się obejrzy materiały :)

Dodam jeszcze apropos krótszych kawałków materiału niż zamówione - wszystkie tkaniny pomierzyłam i każdej tkaniny było więcej o min 8 do 15 cm. Tylko kupon materiału był takiego wymiaru jak podany + ok3cm


--- Ostatnio edytowane 2011-05-20 08:44:36 przez sallma ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak ktoś ma ochotę na zakup tanich materiałów od użytkownika BAHbKA_u_MAHbKA to nalezy się spieszyć - w aukcjach jest taka informacja:

"Szanowni klienci! Z przyczyny wyczerpania w tym roku limitu ryczaltowego
kończe pracę w Allegro za 2 tygodnie.
Aukcji wystawiam ostatni raz.
Wpłaty za wylicytowany towar można dokonać najpóżniej 15 lipca."

no i teraz mam zgryz bo mam pełną półkę materiałów a dokupiłabym jeszcze troche... :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj, przecież tkanina jeść nie woła ;D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aire przekonałaś mnie!! :D

--- Ostatnio edytowane 2011-06-28 12:54:36 przez sallma ---

11 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.