Wersja do druku

11 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak, wysyłka jest kurierem, pieniądze za materiał trzeba wpłacic wcześniej na konto a za przesyłkę kurierowi osobiście. Można taniej pocztą ale tylko do 2 metrów. Czytałam dokładnie. Zastanawia mnie tylko, czy jeśli zamówię kilka rodzajów tkanin to przyjdą w jednej paczce i za przesyłkę zapłacę tylko raz.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Heh, sprzedawca BAHbKA_u_MAHbKA rzeczywiście ma niezły wybór. Ja dotychczas na Allegro kupowałam od "emka", wyprzedaje końcówki i często można kupić spory kawał materiału za niewielką cenę. Moja żółta sukienka z materiału właśnie od niej.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak, wysyłka jest kurierem, pieniądze za materiał trzeba wpłacic wcześniej na konto a za przesyłkę kurierowi osobiście. Można taniej pocztą ale tylko do 2 metrów. Czytałam dokładnie. Zastanawia mnie tylko, czy jeśli zamówię kilka rodzajów tkanin to przyjdą w jednej paczce i za przesyłkę zapłacę tylko raz.
Zapłacisz tylko raz, a materiały będą w jednej paczce. U mnie metraż zgadza się mniej/więcej. Tak jak zwykle - parę cm więcej lub mniej. Nie mam żadnego materiału, w którym brakuje np. 10 cm. Te materiały, które już wykorzystałam, juz nie sprawdziłam, bo to fizycznie niemożliwe.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
A zna może ktoś z Was ten sklep? www.tanietkaniny.pl? Ostatnio na stronie w adresach sklepów pojawiła się również informacja o sprzedaży wysyłkowej. Adres http://www.tanie-tkaniny-sklep.pl/

A co do sklepów stacjonarnych, ponieważ mieszkam we Wrocławiu, chciałabym wiedzieć, czy opłaca się jechać, czy rzeczywiście jest w czym wybierać i jak z jakością materiałów? Bo ceny wyglądają bardzo zachęcająco.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Heh, sprzedawca BAHbKA_u_MAHbKA rzeczywiście ma niezły wybór. Ja dotychczas na Allegro kupowałam od "emka", wyprzedaje końcówki i często można kupić spory kawał materiału za niewielką cenę. Moja żółta sukienka z materiału właśnie od niej.
Ja kupiłam za 100zł ok. 15 m materiałów różnych, plus 17 zł przesyłka kurierem (te 17 zł płaci się przy odbiorze a kwote za materiały przedpłata przelewem). Wszystko wysłane jedna paczką, ale nie mierzyłam czy brakuje kilku cm. materiały są naprawdę fajne i takie jak opisywane w aukcjach. Później wrzucę fotki żakietu z granatowej bawełny z lycrą (bardzo fajnie się szyło) - koszt za 1m materiału 7,50zł, więc koszt żakietu wyniósł 11,25 zł plus 2,70zł za guziki :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajne te tkaniny, do których dałaś link. Super jest ta dzianina w kwiaty ze złotą nitką w wyprzedażach za 3 zł, ale to chyba trzeba wziać 10 metrów, tam piszą, że nie docinają.

Ja chyba się skuszę na Wańkę. I też tak sobie myślę, że zamówię od razu za większą kwotę.

--- Ostatnio edytowane 2011-04-19 16:51:11 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cybinka ja też jestem z Wrocławia :):)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Cybinka ja też jestem z Wrocławia :):)
Fajnie, zawsze to miło wiedzieć, że ktoś z okolicy też się udziela. :)

A znasz może jakieś sklepy z tanimi tkaninami godne polecenia? Ja w zasadzie najczęściej kupuję na Robotniczej, ale tam nie zawsze mają to, co potrzebuję. Zazwyczaj brakuje mi tkanin wzorzystych.

Monikowo, tak własnie wynika, że trzeba wziąć całość. Dlatego pytam, czy ktoś zna osobiście te sklepy, bo jak już podejmować się kupowania większej ilości, to trzeba wiedzieć, czy warto. Chociaż i tak się opłaca. mieć 10 metrów za 30 złotych to dobry interes. W sklepach stacjonarnych za tą cenę dostanie się 2 metry...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No właśnie Cybinko nie znam żadnego sklepu z tkaninami, a szkoda mi była czasu jeździć i szukać, dlatego zamówiłam przez internet (ok 7-9 zł za 1m tkaniny), no i trochę materiałów dostałam od mamy :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Powiedzcie mi jeszcze, co z tymi dzianinami u Wańki. Mrufka pisze, ze cienkie prześwitują. Bo dzianina z podszewką to chyba niepotrzebne komplikacje.
________________________________________________________

11 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.