Wersja do druku

11 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ja często kupuję na allegro.Wejdz w rękodzieło,szycie i dziewiarstwo i tkaniny.Polecam textilmar,amsti!!!Ale również czekam na inne odpowiedzi w tym wątku!!!!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Ostatnio na mojej poczcie reklamuje się sklep internetowy z tkaninami
[email protected]
Może tu coś ciekawego znajdziecie.

[edit]
Wojtku powinno być: Wojtku ma być: zlotaszpilka.pl
Sus
Napisałem głupotę , przepraszam, oczywiście ma być jw.
--- Ostatnio edytowane 2011-01-25 07:20:48 przez Susanna ---

--- Ostatnio edytowane 2011-01-25 22:16:56 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja polecam solw_s_c na allegro, na tym koncie są sprzedawane przeróżne dodatki krawieckie, materiałów też jest sporo, ostatnio kupiłam tam piękną srebrną dzianinę-sukienka z niej to prawdziwe cudo... fotkę(tylko muszę ją najpierw zrobić) wstawię w wątku z moimi pracami
Avatar użytkownika
Administrator
Sprawdzony sprzedawca z allegro o skomplikowanym nicku ;) e-AbcTekstyliaPL KLIK
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Od siebie mogę polecić użytkownika BAHbKA_u_MAHbKA. Tkaniny są tanie, ale przy tym bardzo dobrej jakości.
________________________________________________________
Mój blog: Yeshka Gone Wild
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeszko, można kupować w ciemno i nie trafi się na tkaninę złej jakości? A jak kontakt ze sprzedawcą?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeszko, jeżeli się właśnie nacięłam, to będzie na Ciebie ;) Tkaniny są strasznie tanie, nie widziałam stacjonarnie aż tak tanich tkanin i dzianin - nawet na promocjach. Mam nadzieję, że warte swojej ceny :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Od siebie mogę polecić użytkownika BAHbKA_u_MAHbKA. Tkaniny są tanie, ale przy tym bardzo dobrej jakości.
Potwierdzam! Kupowałam już 2 razy, łącznie będzie pewnie z 7-8 rodzajów tkanin i ze wszystkich jestem BARDZO zadowolona.

Kontakt ze sprzedawcą jest, dość oschły, ale zalatwia co trzeba.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja też często kupuję na allegro ale z reguły nie są to firmy a ludzie prywatni którzy pozbywają się materiałów.Owszem czasem zdarzy się jakaś firma ale wolę kupować takie nietypowe.
Avatar użytkownika
Administrator
Chciałam podać namiary na sprawdzonego sprzedawcę nici do overlocka. Póki co kupiłam 8 szpulek i jestem bardzo zadowolona i z h nici, i z kontaku no i z ekspresowej przesyłki. Sprzedawca: amitex_tm -> KLIK

--- Ostatnio edytowane 2011-03-27 13:13:35 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

11 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.