Wersja do druku

11 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 >

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Zazwyczaj zakup hurtowy to zakup całej belki, czasem 10 metrów, trzeba by zadzwonić i zapytać jaka jest wymagana minimalna ilość żeby można kupić. W niektórych znów każda ilość ale tylko na fakturę, wszystko zależy od hurtowni. W tych o które pytasz nigdy nie byłam.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dziękuję Magda. Zrobię turne po Jankach i napiszę jeśli kogoś to będzie interesowało.

Widzę, że nie często szyje się w domach odzież sportową. Znalazłam kilka fajnych polarów w internecie ale żadnej grubaśnej bawełny :/
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam Was serdecznie!
prowadzę sklep z tkaninami i pasmanterią. Na razie jeszcze bez strony i sklepu stacjonarnego, już niedługo będę na allegro. Mogę zaoferować wspólne zakupy w hurtowniach w Jankach lub wyjazd do hurtowni łódzkich gdzie jest wszystko czego dusza zapragnie. Ja kupuję jako firma całą belkę, Wam odcinam ile potrzebujecie. Mogę też dostarczyć tkaninę jaką potrzebujecie a nie możecie dostać w sklepach. Dodatki krawieckie, nici, lamówki, guziki, taśmy i wszystko co Wam do głowy przyjdzie. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt przez nasze forum.

--- Ostatnio edytowane 2011-11-03 15:14:44 przez graginka ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Graginka, jak juz bedziesz miec materiały, to zrob zdjecia, byc moze się skusze, jesli cena bedzie oczywiscie atrakcyjna...:oczko:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W tej chwili mam tweedy, wełny płaszczowo-kostiumowe, dzianiny, polar dwustronny chabrowy z futerkiem, cena od 8 do 12 złotych za metr, minimalnie można pół metra, dla aktywnych Forumowiczów 5% rabatu.
Mnie bardziej chodziło pomoc dla tych szyjących którzy chcą kupić w hurtowni a ilość jaką musieliby kupić uniemożliwia im to. Postaram się umieścić za chwilę w GIEŁDZIE
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
NO, cena zadowalająca:oklasky:

A własnie, a propos polaru z futerkiem - marzy mi sie kamizelka z futerka własnie w kolorze szarym, szaro - czarnym ( widzialam taka w pasy). Patrzyłam w lokalnej hurtowni i spotkałam nawet takie futerko, ktore mi sie spodobalo, ale po 120 zl/za metr. Jak dla mnie za drogo. Były tansze, po 60zl/m, ale głównie czarne albo jakies bure. Ja chciałam sobie uszyć taką do dzinsów rurek albo leginsow, dluższą, za pupe. Potrzebuje wiec ok. 70cm. Wiec to za 120 zl/m to troche by mnie kosztowało.

Dzianiny, tweedy, wełny, to to, czego nam teraz trzeba...

--- Ostatnio edytowane 2011-11-03 20:36:04 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Proponuję wybrać coś z allegro, ewentualnie po sprawdzeniu gdzie mieści się siedziba sprzedającego podjechać i pomacać, jeśli nie mnieszka na drugim końcu Polski B-)
http://allegro.pl/tkaniny-futra-i-skory-76728
Ceny są różne, można wybrać coś taniego i zaryzykować 20-30 złotych.
Futra naturalne są niestety baaardzo drogie, szyje się też specyficznie, no i konserwacja. Mnie się podobają eko-kożuszki robione na baranie.
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=1903095623&utm_source=ars&utm_socket_id=9&utm_rule_id=0
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Graginko przepiękne masz te materiały obiciowe!! Cuda.

Aha proszę Cię załóż swój wątek na giełdzie krawieckiej, byłby mile widziany jakiś rabacik dla Forumków :tak: Możnaby się powołać na hasło czy coś...

--- Ostatnio edytowane 2011-11-04 12:02:55 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanno,
te linki z allegro to nie moje tkaniny, tylko przykład futerek dostępnych. Moja próbka jest od wczoraj w GIEŁDZIE. A rabacik 5% dla Forumowiczów stałych jak najbardziej jest!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Proponuję wybrać coś z allegro, ewentualnie po sprawdzeniu gdzie mieści się siedziba sprzedającego podjechać i pomacać, jeśli nie mnieszka na drugim końcu Polski B-)
http://allegro.pl/tkaniny-futra-i-skory-76728
Ceny są różne, można wybrać coś taniego i zaryzykować 20-30 złotych.
Futra naturalne są niestety baaardzo drogie, szyje się też specyficznie, no i konserwacja. Mnie się podobają eko-kożuszki robione na baranie.
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=1903095623&utm_source=ars&utm_socket_id=9&utm_rule_id=0

Mnie tylko interesują sztuczne futerka i skory!
Ja nie nosze i nie znosze prawdziwego, nie mam nic takiego w swojej szafie i nigdy nie bede miec.
________________________________________________________

11 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.