Wersja do druku

294 strony: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
A bo wiecie, złej baletnicy...
Może to nie z polarem jest problem, ani z maszyną, tylko ze mną :p

Ale nie schodźmy z tematu, mam nadzieję że będzie nam dobrze razem. Jak nie, mąż obiecał kupić mi co zechcę (!) chyba nie zdaje sobie sprawy, ile mogą maszyny kosztować, he he ;-)

--- Ostatnio edytowane 2011-11-14 19:37:14 przez Bel ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich, mam prośbę waham się pomiędzy zakupem trzech maszyn pierwsza to
http://www.galerialucznik.pl/maszyna-do-szycia-gosia-848
druga
http://www.galerialucznik.pl/kinga_2011
i trzecia faworytka
http://www.galerialucznik.pl/milena_419
o ile pierwsza przekonuje mnie chwytaczem obrotowym i walizką :)to brak w zestawie tylu stopek co ma ostatnia ( z tego co patrzyłam to koszt takiego oddzielnego zestawu to ok 79zł)druga z maszyn ma elektroniczny regulator obrotów (?)
Mimo,iż póki co nie potrafię na maszynie absolutnie nic to postanowiłam w nagrodę kopić sobie takie cudo i spróbować :)
dlatego proszę doradźcie mi która z nich dla mnie będzie najlepsza
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pójdę zaraz do niego i powiem, że ma nakaz z forum, nie wykręci się chyba :D :rotfl:
no właśnie. Tyle okazji ma w zanadrzu: Balbinko-Katarzynki 25XI, Andrzejki 30XI, Mikołajki... :hejka:
No patrz, a on się próbował wykręcić, że przecież urodzin nie mam w najbliższym czasie :rotfl:


Bel
Spróbuj znów z polarem za jakiś czas, kiedy już trochę rozszyjesz maszynę, możliwe, że przestanie sprawiać kłopot :)

Zucek
W maszynie Kinga nawet jeśli jest elektroniczny regulator obrotów, to to nie ma żadnego znaczenia praktycznego. Prędkość szycia i tak regulujesz dociskiem stopy. Łucznik jak zwykle rozdmuchuje opisy do granic absurdu. Regulator elektroniczny ma znaczenie, gdy na maszynie mamy suwak ręcznego ustawiania maksymalnej prędkości, wtedy niezależnie jak mocno naciśniesz pedał, maszyna szyje z ustaloną prędkością. Ale Kinga tego nie ma, więc nie ma tematu.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no tak, tylko że te stopki to hmmmm...
ten chwytacz to naprawdę nie spodziewałam się w maszynie za takie pieniądze, o walizkę to już mniejsza... jeśli na początek to stopkę które warto dokupić to myślę, że do wszywania zamków może, jeśli zaczynasz dopiero oczywiście... Bo jak tak patrzę w tej kindze to jak dla mnie to jedyna, (poza zwykłą )przydatna stopka...
w sumie to poza tym chwytaczem nic więcej mnie nie przekonuje....
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuje za pomoc :) dziś jeszcze składam zamówienie na Gosię :):)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam

Stoję przed trudnym wyborem, poszukuję maszyny do szycia. Jestem początkująca, nigdy nie miałam żadnej maszyny. Szukam na początek niedrogiej ale solidnej maszyny. Cała probelmatyka sprowadza się do tego, by wytrzymała ona dużo a mianowicie by potrafiła przeszyć grube materiały takie jak np. taśma nośna, ponieważ pragnę projektować nie ludzką a psią modę ;)
Czy może mi ktoś z Was coś polecić?

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Świeżynek
W związku z tym że nie dostałam odpowiedi zapytam tak, co sądzicie o maszynie Łucznik Kinga 2011?
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Trudno będzie. Wydaje mi się, że w tym wątku znajdziesz mnóstwo odpowiedzi na swoje pytania. Generalnie nowe Łuczniki nie cieszą się dobrą opinią.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Jeśli ktoś poszukuje maszyny do szycia SilverCrest, to 1 grudnia znowu będą w Lidlu :).
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A mnie o owerlok chodzi, może będą od 8.12...
________________________________________________________

294 strony: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.