Wersja do druku

294 strony: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A powiedz mi, Pajesiu, czy maszyna ma przycisk do ryglowania? Bo, jak pani Jolanta pokazała mi możliwości tego przycisku w janomkach, to już nie chcę maszyny bez niego.
hm, przycisk do ryglowania? chodzi o umocowanie początku i końca szwu?

Aż musiałam zajrzeć do instrukcji, bo chyba była o tym mowa, ale z radości mi umknęło...
Jeśli chodzi o mocowanie początku i końca szycia, to tak, jest przycisk z zygzakowatą strzałką i nożyczkami. Jutro, pozwolisz zrobię testy - dziś już nie dam rady - po testach napiszę co i jak

--- Ostatnio edytowane 2011-11-10 19:30:58 przez pajesia ---
Ach, bo Ty pewnie masz ryglowanie z automatycznym obcinaniem nici. To jeszcze fajniejsze niż samo ryglowanie, szczególnie gdy będziesz chciała wyszyć pojedynczy element ściegu. Teraz zazdrość mnie zalała po uszy :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Teraz zazdrość mnie zalała po uszy :D
i tak:buzki: Cię bardzo lubię :pocieszacz: też taką możesz sobie taką sprawić na urodziny. Albo jeszcze lepiej:mysli:: niech Mąż Ci kupi:okok:
Avatar użytkownika
Świeżynek
Czekam na maszyne z LIDLA, miala byc w piątek. No i doczekać się nie mogę. Czytałam tam wcześniej, że ktoś nie może znaleść, bo gazetek nie ma... No ludzie kochani, na str. L znajdziecie nr. tel. Wystarczy zadzwonić, powiedzieć co chcecie i do jakiego sklepu mają przysłać. I jak tylko będzie, to Wam przyślą. I jeszcze do Was zadzwonią. No ja czekam i już się doczekać nie mogę. Powtarzam się?... :milczek:
Avatar użytkownika
Świeżynek
A jaką maszynę Łucznika do 500 zł możecie polecić? Chodzi mi o coś uniwersalnego. Jestem początkująca, ale gdybym zajęła się szyciem aktywniej, chciałabym, żeby taka maszyna również mi się przydała..
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Teraz zazdrość mnie zalała po uszy :D
i tak:buzki: Cię bardzo lubię :pocieszacz: też taką możesz sobie taką sprawić na urodziny. Albo jeszcze lepiej:mysli:: niech Mąż Ci kupi:okok:
Pójdę zaraz do niego i powiem, że ma nakaz z forum, nie wykręci się chyba :D :rotfl:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A jaką maszynę Łucznika do 500 zł możecie polecić? Chodzi mi o coś uniwersalnego. Jestem początkująca, ale gdybym zajęła się szyciem aktywniej, chciałabym, żeby taka maszyna również mi się przydała..
a ja słyszałam, że warto zainwestować w Husqvarnę Redstar R10 w gwiazdki. Ma jeszcze dobrą cenę, a i długą gwarancję. Może będzie się lepiej sprawować niż teraźniejsze Łuczniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pójdę zaraz do niego i powiem, że ma nakaz z forum, nie wykręci się chyba :D :rotfl:
no właśnie. Tyle okazji ma w zanadrzu: Balbinko-Katarzynki 25XI, Andrzejki 30XI, Mikołajki... :hejka:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I nawet niedroga za 322 zł można nawet wyrwać.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
A jaką maszynę Łucznika do 500 zł możecie polecić? Chodzi mi o coś uniwersalnego. Jestem początkująca, ale gdybym zajęła się szyciem aktywniej, chciałabym, żeby taka maszyna również mi się przydała..
a ja słyszałam, że warto zainwestować w Husqvarnę Redstar R10 w gwiazdki. Ma jeszcze dobrą cenę, a i długą gwarancję. Może będzie się lepiej sprawować niż teraźniejsze Łuczniki
Napewno wolałabym zainwestować w Husqvarnę niż w Łucznika.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Tylko wyczytałam, że Redstar R10 to wcale nie jest Husqvarna! To chiński No Name sprowadzany przez dystrybutora Husqvarny w Polsce. I dlatego "mówią" na tę maszynę Husqvarna. Więc szczerze mówiąc nie wiem czy tak bardzo by odbiegała jakością od Łucznika, produkowanego być może w fabryce po drugiej stronie ulicy... ;)

294 strony: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.