Wersja do druku

294 strony: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
A ja czytam i czytam i coraz bardziej nie wiem co kupic.
zbieraj sie juz rok a to dosc dlugo i nadal nie wiem czy lucznik czy singer a tej w Lidlu juz nie złapałam :(
Avatar użytkownika
Świeżynek
jakby ktos sie skusil na wyslanie mi trzch linkow z maszynami do wyboru ktore wystarcza dla osoby ktora od paru lat marzy zeby nauczyc sie szyc ciuchy inne niz sa w sklapach to bylabym bardzo wdzieczna.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
HORNBLENDA 1 grudnia znowu będzie w Lidlu maszyna do szycia Silvercrest tylko już troszkę droższa( ja mam zamiar ją kupić):D
Avatar użytkownika
Świeżynek
Przeczytałam dokładnie wszystkie posty dotyczące wątku... Sama jestem zainteresowana maszyną SilverCrest. Zaczynam dopiero przygodę z szyciem, tak więc pozytywna opinia na temat tego cacuszka skłoniła mnie do podjęcia takiej właśnie decyzji.. Mam tylko pytanie w jakim przedziale mieści się cena SilverCrest?!

Pozdrawiam Dominika
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Przeczytałam dokładnie wszystkie posty dotyczące wątku... Sama jestem zainteresowana maszyną SilverCrest. Zaczynam dopiero przygodę z szyciem, tak więc pozytywna opinia na temat tego cacuszka skłoniła mnie do podjęcia takiej właśnie decyzji.. Mam tylko pytanie w jakim przedziale mieści się cena SilverCrest?!

Pozdrawiam Dominika
Według gazetki 329 zł
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Świeżynek
super. dzieki za info :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mój ci on, mój ci on (silvercrest):D. Pierwsze szwy popełnione ( podłożona sukienka - podwójna igła wypróbowana).
Mam tylko jedno pytanie, czy na początku też wydobywał się Wam taki dziwny zapach? Wina świeżości czy coś nie tak?

--- Ostatnio edytowane 2011-12-01 11:19:13 przez gocha2606 ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam Was :). Jestem zupełnie początkująca i zaczęłam od kupienia maszyny. Dzięki forum udało mi sie dziś w Lidlu kupić SilverCrest :). Pewnie będę teraz zadawac dużo pytań na różnych wątkach :)
Pozdrawiam.
A... widziałam owerloki też
Avatar użytkownika
Administrator
Witam Was :). Jestem zupełnie początkująca i zaczęłam od kupienia maszyny. Dzięki forum udało mi sie dziś w Lidlu kupić SilverCrest :). Pewnie będę teraz zadawac dużo pytań na różnych wątkach :)
Pozdrawiam.
A... widziałam owerloki też
Ulino witaj :) I od razu gratuluję zakupu. A wątek o maszynach z Lidla mamy tutaj -> KLIK. Koniecznie zaglądnij :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

294 strony: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.