Wersja do druku

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam. Czy ktoś może udostępnić instrukcję obsługi programu optitex 9.6 w języku polskim,bardzo proszę, jest to dla mnie bardzo ważne!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich.
Nie możesz zadzwonić do firmy Allcomp, oni sprzedają optitex. Chociaż jeżeli masz program to na płycie powinna być instrukcja, sprawdź.



--- Ostatnio edytowane 2014-01-03 11:17:17 przez Vestiarius ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zabiasz ten program do zrobienia siatki to można się w to bawić, ale poważniejszych rzeczy to raczej nie polecam

Gosia poszukaj w necie program Gemini CAD, Richpeace, są wersje DEMO. Możesz sobie zobaczyć i coś zrobić w programie. Gdy byś usilnie chciała to poszukam u siebie DEMO Programu OPTITEX 9.6 z instrukcją obsługi i udostępnię w necie. Jak się nauczysz i będziesz zadowolona to zrobię tobie prezent :).
Zastanawiam się właśnie nad zakupem tego programu optitex 9.6. Możesz mi coś lepszego doradzić? Che ten program wykorzystać do swoich potrzeb i firmy.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dla ścisłości, obecna wersja programu Optitex to wersja v12 (zdarza się, że wciskają starsze wersje). Zamów sobie prezentacje programu w firmie Allcomp (przyjadą, pokażą, złożą ofertę). Osobiście polecam program Richpeace używam go od ponad roku i jestem zadowolony. program sprzedaje firma IMPALL (sprzedają tani ploter dokompletu). Program GEMINI sprzedaje Proficad ale wzrosły u nich ceny serwisu i czasami ciężko się z nimi dogadać. Proponuje aby złożyli tobie ofertę cenową na program zrobili prezentację, zawsze możesz negocjować cenę. W proficad raczej cena jest nie do negocjacji z tego co słyszałem ostatnio. Jeszcze jedna rzecz zapytaj się o aktualizacje programów ponieważ w Impall-u program Richpeace miałem aktualizowany bez żadnych kosztów. Ostatnio miałem problem z plikiem z Gerbera i źle robił mi konwersje, połączyłem się bezpośrednio z centralą richpeace i sami mi zaktualizowali program i teraz konwersje z gerbera są bez problemu ( przez impall trwało by to dzień dwa a zależało mi na czasie).

to tyle jeżeli masz jakieś konkretne pytania to śmiało pisz.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dla ścisłości, obecna wersja programu Optitex to wersja v12 (zdarza się, że wciskają starsze wersje). Zamów sobie prezentacje programu w firmie Allcomp (przyjadą, pokażą, złożą ofertę). Osobiście polecam program Richpeace używam go od ponad roku i jestem zadowolony. program sprzedaje firma IMPALL (sprzedają tani ploter dokompletu). Program GEMINI sprzedaje Proficad ale wzrosły u nich ceny serwisu i czasami ciężko się z nimi dogadać. Proponuje aby złożyli tobie ofertę cenową na program zrobili prezentację, zawsze możesz negocjować cenę. W proficad raczej cena jest nie do negocjacji z tego co słyszałem ostatnio. Jeszcze jedna rzecz zapytaj się o aktualizacje programów ponieważ w Impall-u program Richpeace miałem aktualizowany bez żadnych kosztów. Ostatnio miałem problem z plikiem z Gerbera i źle robił mi konwersje, połączyłem się bezpośrednio z centralą richpeace i sami mi zaktualizowali program i teraz konwersje z gerbera są bez problemu ( przez impall trwało by to dzień dwa a zależało mi na czasie).

to tyle jeżeli masz jakieś konkretne pytania to śmiało pisz.
Bardzo dziękuje za odpowiedz :) na pewno odezwę się jeszcze.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam a czy słyszał ktoś o programie Audaces Apparel bo zastanawiam się nad zakupem tego programu i nie wiem czy jest to dobry program.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Odświeżam wątek :) Mieliście może okazję korzystać z programu Inventex? Jakieś opinie? Bo w necie znalazłam tylko jedną, negatywną :/
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam pytanie, czy znacie jakiś doby program do tworzenia konstrukcji oraz stopniowania do 10 000 PLN? Będę wdzięczna za odpowiedź
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Do podstawowej konstrukcji wystarczy nawet Corel.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Orientujecie się jaka jest cena tego programu Richpeace DGS ?

--- Ostatnio edytowane 2017-08-19 13:47:33 przez A. N. ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Orientujecie się jaka jest cena tego programu Richpeace DGS ?

--- Ostatnio edytowane 2017-08-19 13:47:52 przez A. N. ---

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.