Wersja do druku

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jest wersja polska demo
Zadzwon do firmy impall w łodzi
Podadza tobie cene

Na oficjalnej stronie jest wersja richpeace cad 9 i tam jest wersja polska


--- Ostatnio edytowane 2017-08-19 13:52:21 przez Vestiarius ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Próbowałam zalogować się na ich stronie, by uzyskać informacje o tym programie i instrukcję obsługi ale po zalogowaniu piszą, że nie mam dostępu do tych informacji:), mam próbną wersje tego programu, ale w języku obcym i nie bardzo umiem z niego skorzystać.
W tej chwili nie chcę kupować tylko wypróbować program, zastanawiam się czy w ogóle go ogarnę, Vestiarius myślisz że otrzymam z tej firmy polską wersję próbną tego programu bez zobowiązania się do kupna?

--- Ostatnio edytowane 2017-08-20 10:13:19 przez A. N. ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na pewno udostępnią zrobią prezentację modułu DGS MGS PDS program szybki do ogarnięcia i bardzo intuicyjny fajnie się na nim pracuje.


Ps
Skąd masz ta wersje demo i jaka to wersja
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Program Richpeace DGS V8.0 ze strony producenta.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ściągnij to
http://www.richpeace.com/CADdownload/202.html

potem w DGS klikasz na opcje ustawienia systemu następnie zmieniasz na polski

lepsze od instrukcji będzie kliknięcie w klisze po prawej stronie a potem w ikonę która ciebie interesuje (otworzy się coś fajnego)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Vestiarius DZIĘKUJĘ:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jako, że to mój pierwszy wpis na tym ciekawym forum - witam wszystkich serdecznie! Zawodowo jam z branży raczej niekrawieckiej, ale i coś wspólnego by się znalazło (programy CAD do projektowania elektroniki mają podobną ideologię, oprogramowanie i sztuczna inteligencja szyte są na miarę, a i elektroniczne obwody drukowane robiło się nie raz metodą "na żelazko"). A żeby nie było - szyć też szyłem, choć w porównaniu do Państwa prawie wcale. :)

Jako, że moją żeńską latorośl wspieram w tym do czego ją ciągnie - tym razem do szycia - to przeanalizowałem tematykę, jak to się mówi, od podszewki i będę miał za chwilę pytanie techniczne. Jednak wcześniej dodam, że bardzo popieram uwagi kolegi Zibiasz: warto najpierw nauczyć się operować daną materią rękami, wyrobić sobie wyobraźnię i własną technikę a dopiero potem sięgać po programy wspomagające, które istotnie blokują możliwości rozwoju kreatywności w człowieku. Bo tak już jesteśmy skonstruowani, że choć myślenie nie boli, to mózg podświadomie energię próbuje oszczędzać zawsze i gdzie tylko może. Sprawdza się to w każdej dziedzinie.

No więc do pytania... Chciałem przyjrzeć się z bliska jakiemuś CADowi typu OptiTex czy Richpeace CAD. Korzystając z podpowiedzi kolegi Vestiarius ściagnąłem z podanej przez niego wcześniej strony "Richpeace CAD V9 demo". Strona producenta, więc ucieszyło mnie to, bo przy innych źródłach takie demo to idealne sposób na rozprowadzanie wirusów. Jednak podczas instalacji mój program antywirusowy boleśnie zawył stwierdzając potencjalne zarażenie tego oprogramowania co najmniej trzema różnymi wirusami (zdjęcie ostrzeżenia w załączeniu). :yyyy: Antywirus używa heurystyki, więc nie jest to na 100% pewne, ale coś może być na rzeczy. Stąd pytanie - czy ktoś z Państwa próbował instalować to oprogramowanie i miał przez nie jakieś problemy (A.N. próbowałaś?)?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Ostrzeżenie z antywirusa
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To co pokazuje ze to virus to są pliki exe z filmami ukazującymi działanie ikon w programie .
Większość programów (antyvirusowych) rozpoznaje te pliki jako zavirusowane .Chińczycy potwierdzają że wszystko jest czyste.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak próbowałam "Richpeace CAD V9 demo, a właściwie mój małżonek zrobił to za mnie:) bez żadnych problemów ściągną ten program w wersji demo,do nauki, tylko nie mam wersji po polsku, pomimo próby ustawienia tej opcji nadal mam w wersji anglojęzycznej ale działa:)teraz trzeba tylko nauczyć się z niego korzystać:)- jest to wersja służąca do nauki więc można chyba tylko w zakresie domowym jej używać (tak myślę).

W tym poście dziewczyny wspominały że w programie Solid Edge tez da się sporo zrobić, też go mam zainstalowanego jednak nie mam pewności czy na pewno można go używać do celów zarobkowych tak jak wyżej dziewczyny pisały bo podobno to też wersja do nauki?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak próbowałam "Richpeace CAD V9 demo, a właściwie mój małżonek zrobił to za mnie:) bez żadnych problemów ściągną ten program w wersji demo,do nauki, tylko nie mam wersji po polsku, pomimo próby ustawienia tej opcji nadal mam w wersji anglojęzycznej ale działa:)teraz trzeba tylko nauczyć się z niego korzystać:)- jest to wersja służąca do nauki więc można chyba tylko w zakresie domowym jej używać (tak myślę).

W tym poście dziewczyny wspominały że w programie Solid Edge tez da się sporo zrobić, też go mam zainstalowanego jednak nie mam pewności czy na pewno można go używać do celów zarobkowych tak jak wyżej dziewczyny pisały bo podobno to też wersja do nauki?
ZMIEŃ NAZWĘ PLIKU PLK.LAN NA ENGLISH.LAN

LUB ŚCIĄGNIJ WERSJE V8 FREE W NIEJ MOŻESZ NAWET ROBIĆ IMPORT EXPORT PLIKÓW DXF

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.