Wersja do druku

11 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Podpowiedzcie jeszcze gdzie znajdę takie kwiaty... ☺️

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Te wyglądają jak zwykłe sztuczne kwiaty np z bricomarche czy auchan.Takiej bardzo dobrej jakości to w Wejherowie w sklepie z artykułami gospodarstwa domowego ,piękne ale ceny z kosmosu
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję ☺️
A ten sklep w Wejherowie ma jakąś stronę internetową?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nawet nie pamiętam jak się nazywa ten sklep 😏 nie wiem czy mają stronę bo to taki typowy lokalny sklep.Jak będę w okolicy to tam zajrzę zrobię zdjęcia i może podpatrzę producenta 😁ale nie obiecuję że to będzie w tym tygodniu,mam urwanie bo się przeprowadzam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
http://www.kwiatysztuczne.pl/kategorie/kwiaty-i-rosliny-sztuczne/ tutaj znalazłam w przystępnych cenach,niektóre ładne a niektóre okropne.Tak sobie myślę,że trzeba by zgłebić temat własnoręcznego wyrabiania,w czeluściach netu pewnie są jakieś tutoriale.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Znajdziesz w internecie mnóstwo sklepów i pasmanterii z kwiatkami. Jedyne ograniczenie to wyobraźnia i fundusze.
Widziałam cuda na etsy.com - tam sprzedają rękodzieło i ceny są wysokie rzeczywiście.
Pierwszy sklep z internetu: https://pl.dawanda.com/naszywki-kwiaty/

Ja robiłam kwiatki samodzielnie z kółeczek z organtyny, siatki i do tego kwiatki wycięte z taśmy gipiurowej.
Wklejam ci też coś do inspiracji

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Tylko przy własnoręcznym robieniu kwiatów z tasiemek satynowych, trzeba brzegi stapiać, bo niemiłosiernie się strzępią. Najprostsza zapalniczka wystarczy, jednakże trzeba wyczuć odległość, żeby tasiemka raptem się nie sfajczyła na czarno :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki wielkie kobietki za wszystkie rady :) naprawdę jestem mega wdzięczna :) chociaż pewnie nie jedno jeszcze będę miała pytanie :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, czy szyłyście suknię do tanga argentyńskiego? Czy w Burdzie były wykroje, które można użyć z małą przeróbką a oddałyby charakter tanga?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam serdecznie :)
Mam pytanie. Gdzie najlepiej kupować materiały na sukienki taneczne tanio i najlepiej stacjonarnie w Warszawie? Widziałam na forum, że polecałyście Wikę i Goldpol. J Macie jakieś inne propozycje?
Pozdrawiam
Ola

11 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.