Wersja do druku

11 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11

Avatar użytkownika
Świeżynek
W Goldpolu odpowiednich tkanin raczej nie znajdziesz. Mają natomiast świetny wybór dodatków, zwłaszcza piór. Na ich stronie widziałam krynolinę, ale tylko białą i czarną i w ilościach hurtowych (chyba 50m, ale mogę się mylić).
Wika ma tkaniny polskie i angielskie Chrisanne, ekstremalnie drogie. Jeśli ktoś to akceptuje, to oczywiście może wybrać siatkę za 140 zł za metr, ale zawsze można znaleźć polski odpowiednik za połowę ceny, albo mniej.

Myślę jednak, że warto zrobić rekonesans w zwykłych sklepach z materiałam, bo jest coraz ciekawszy wybór. Mają szyfony w pięknych kolorach, lycrę wikowskiej jakości za 25 zł (w Wice 60-90 zł), koronki i gipiury. Polecam sklep na Madalińskiego.
Organtyna w hurtowniach kosztuje grosze, pełna gama kolorystyczna, dowolna szerokość, obrębiana lub nie, do wyboru. Podobnie tiule. Poza siatką - tu jednak jakość będzie bardzo ważna.

I warto wertować internet - materiały mają np. ArtFashion (mają sklep w Warszawie) i Marabo. Warto zamówić próbki

Jeśli znacie ciekawe sklepy w Warszawie, polećcie coś proszę, bo niestety najciekawszy asortyment przeniósł się w internety, a nie ma to jak dotknąć i pomacać ;D
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam czy ktoś jeszcze odwiedza ten wątek?
Szukam informacji z czego i jak uszyć sukienkę.
są tu informacje o dodatkach ale jaki materiał podstawowy.
czy może być np szyfon?


--- Ostatnio edytowane 2019-02-19 21:19:22 przez joannakumek ---

11 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.