Wersja do druku

12 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Witamy w Klubie Sympatyków Dzianin czyli KSD :)

Pomysłodawczynią założenia klubu jest Kora, nasza forumowa koleżanka :okok: Do klubu możne przyłączyć się każdy, kto lubi szyć z dzianin - słowem: nie straszne mu one ;)
Klub służy wymianie poglądów, fachowemu doradztwu oraz prezentacji gotowych wyrobów odzieżowych :kwadr:

Zapraszamy wszystkich chętnych!
Klub uważam za otwarty :oklasky:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To ja pierwsza ... po Prezesce :)
Pozdrawiam. Marta
________________________________________________________
Zapraszam na blog moich kotów : www.puszkowewidzimisie.blog.pl
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
TRINNY TRZYMA DWIE RECE W GÓRZE!!!JESTEM NA TAK!STO RAZY TAK!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Do niedawna jeszcze, unikałam dzianin jak tylko mogłam. Ale w końcu sprawiłam sobie odpowiednią stopkę do maszyny i igły . Pierwsza bluzka wyszła średnio ale noszę ją więc nie jest taka zła. Później uszyłam kolejną z dzianiny punto więc ta wyszła rewelacyjnie. Potem była kolejna bluzka i spódniczka. Polubiłam dzianiny wiec do klubu sie piszę . Ostatnio zrobiłam zakupy na allegro ( http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=2502511 ) i dzianinki przyszły bardzo ładne. Takie troszkę grubsze lecz w sam raz na bluzy i spodenki dla mojego pierwszego wnuka lub wnuczki ( jeszcze nie wiadomo) który przyjdzie na świat w lipcu. Cieszę się że polubiłam dzianiny bo dla dzieci to taki przyjemny materiał. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Oj, pozwolę sobie nie zgodzić się z Prezeską :D - ze zrównaniem niechęci do szycia dzianin z obawami przed nimi...

Ja się dzianin nie boję - po prostu fasony przeznaczone na dzianiny są z reguły fasonami bardzo prostymi, nie satysfakcjonującymi mnie i nie stanowiącymi dla mnie odpowiedniego wyzwania, a z kolei zastąpienie tkaniny dzianiną w fasonach "tkaninowych" przeważnie wypada na niekorzyść dla modelu...

________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja uwielbiam dzianiny i to nie tlyko dlatego, ze szyje się z nich proste fasony ( choć wcale nie tak łatwo się szyje zwykłą maszyną) ale tez dlatego, ze wygodnie się je potem nosi:okok:
Jestem WZD:kwiatek:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Lubię dzianiny. Szyje się je inaczej niż tkane materiały ale potrafią być wyrozumiałe, niektóre dzielnie znoszą kilka centymetrów więcej tu i ówdzie, zwłaszcza ówdzie.
Dziś dzianiny uwielbiam bo:
wczoraj wróciłam z nadwyrężonym kolanem, zrobiłam pranie a dziś z lubością składałam bieliznę termiczną (dzianina) i polary (dzianina) i nie musiałam ich prasować.
to co było do poprasowania, czyli t-shirty (dzianina) poprasowały dzieci - bosko jednym słowem :rotfl:
a jak przyjemnie przedzierzgnąć się w dresiwo (też dzianina) i poleżeć z nogą w górze.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzianina jest również przeze mnie bardzo kochana bo można z niej porobić różne sympatyczne komplety. Bardzo ładnie się nosi i pięknie wygląda np. dwuczęściowa sukienka z takiej samej dzianinki. A w razie czego można sobie te części wymieniać czyli góra wzór dół gładki / tkanina/ , góra gładka / to już dzianina z reguły/ dół kolorowy. Uwielbiam takie kombinacje i mimo ciągłego odchudzania / jak na razie ze skutkiem różnym/ zawsze udaje mi się samą siebie mile zaskoczyć. A o wygodzie nie wspomnę - wie to każdy kto musi być stale na etapie " wciągania" części zbyt wystających :). Jeśli chodzi o elegancję - myślę , że to tylko kwestia wzoru i jakości dzianiny.
Pozdrawiam.
Marta

--- Ostatnio edytowane 2014-02-22 20:09:54 przez PaniRudyKot ---
________________________________________________________
Zapraszam na blog moich kotów : www.puszkowewidzimisie.blog.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja także jeżeli mogę chcę wstąpić do klubu!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja także jeżeli mogę chcę wstąpić do klubu!
Każdy i każda może , kto nie narzeka jakie to dzianiny są okropne i woli tiul ;)
Pozdrawiam.
Marta
________________________________________________________
Zapraszam na blog moich kotów : www.puszkowewidzimisie.blog.pl

12 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.