Wersja do druku

12 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Fajna bluzeczka :) Staroswiecka? U mnie w pracy dwudziestki w takich biegaja ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:):)Dziękuję Marianka, dziękuję WiewWiew. Skoro w takich "staroświeckich" bluzeczkach biegają dwudziestki to chyba zaryzykuję. W końcu ...dzieścia czy ...dziesiąt lat - cóż to jest w porównaniu do wieczności:):). No to będę szukała materiału.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A z jakiej dzianiny jest ten Twój "uszytek"? Czy to jest coś w stylu punto, czyli dzianina trochę grubsza?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Marianka, nie wiem jak się ta dzianina nazywa. Jest cienka, w dotyku trochę szorstka, tkana z dwóch nitek -jedna matowa ruda, druga prawie czerwona lekko błyszcząca. Niteczki w splocie tworzą nieregularne poziome smugi ale na zdjęciu tego nie widać. Dzianinę kupiłam jakiś czas temu po 5 zł metr, ekspedientka określiła że jest to "jakaś sztuczna mieszanka". Nie dociekałam. Punta nie znam ale sądzę że puntem to moje cudo nie jest.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Taka sobie "babciowata" piżamka, 100% bawełna gram.180.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Łuczniku może i babciowa ale fajna i na pewno wygodna :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To moje najnowsze wytwory z dzianiny - bluzeczka dla wnuczki, taką samą uszyłam też dla jej koleżanki. No a skoro podzieliłam się dzianiną z bliźnim - to dla mnie wystarczyło tylko na pół bluzki. Ta pasiasta część to była bluzeczka bez rękawków, ze specjalnego sklepu, kupiona jakiś czas temu za 2 zł z myślą że na coś się przyda. Czekała na swoją kolej - no i doczekała się. Granatowa dzianina to 100% bawełna "180" a paski to nie wiem - metkę wyrzuciłam.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Łucznik - ty masz pomysły, takie podobne orócz jedwabi naturalnych przychodzą mi teraz do głowy, jak już się nie potrzebuje to się ma...
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Administrator
To moje najnowsze wytwory z dzianiny - bluzeczka dla wnuczki, taką samą uszyłam też dla jej koleżanki. No a skoro podzieliłam się dzianiną z bliźnim - to dla mnie wystarczyło tylko na pół bluzki. Ta pasiasta część to była bluzeczka bez rękawków, ze specjalnego sklepu, kupiona jakiś czas temu za 2 zł z myślą że na coś się przyda. Czekała na swoją kolej - no i doczekała się. Granatowa dzianina to 100% bawełna "180" a paski to nie wiem - metkę wyrzuciłam.
Śliczne bluzeczki, szczególnie ta w paski:)
Oh jak ja kocham lumpy i te skarny wygrzebane za kilka zł :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

12 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.