Wersja do druku

12 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja mam overlocka firmy merrylock> tę bluzeczkę własnie na nim szyłam bo jest to bardzo elastyczny jersey podobno 100% bawełniany i zwykła stębnówka mi rozciągała tę dzianinke a overlock dużo lepiej sobie poradził, mój overlock ma ścieg drabinkowy, ale tu trochę mogę ponarzekać bo na zgrubieniach już tak ładnie nie szyje.( bluzeczkę pokarze jeszcze raz bo na manekinie lepiej widac:)

--- Ostatnio edytowane 2017-08-21 20:57:40 przez A. N. ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzisiaj uszyłam, od początku do końca na moim Singerze S14-78. Trochę mi przy szyi nie wyszło, ale co tam:):):). Różnych szaliczków i apaszek u mnie dostatek, jakoś ten defekt ukryję:). Dzianina "ćwiczebna" po 5,-zł za metr a ciuszek ma być do chodu. Młode pokolenie pewnie nie wie co znaczy "do chodu". Wyjaśniam - to znaczy taki praktyczny ciuszek do używania na codzień, nie odświętny.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja nie widze co Ci nie wyszlo. Fajny polgolf, oczywiscie apaszki dobre do wszystkiego. Moim zdaniem mozesz smialo chodzic bez, no chyba ze cos jest, a na zdjeciu nie widac, patrzylam w okularach.
Powiedzenia do chodu nie znam, moze jestem mlodsze pokolenie:)
Fajna dzianinka, kupilas Pod nasypem?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ależ mnie Asiu rozbawiłaś tymi okularami:D:D. Oczywiście ten odstający półgolf jakoś szczególnie nie razi, może się przyzwyczaję. A dzianinę kupiłam w nasypie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakłuczniku fajna bluzka :) :oklasky: a u nas to jest ciuch do chodzenia "po chałupie" :D

Ja też dzisiaj zaszalałam kupiłam dzianiny na targu u jakiegoś Pana z Ukrainy, wydałam całe 24 zł i mam 3,5 m dzianiny i 80 cm ubraniowego na spódnicę :)materiał na wagę i w dodatku za grosze. dzisiaj też skończyłam bluzkę dzianinową z materiałów zakupionych w "domu mody" za całe 5 zł :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak nie wyszło, co nie wyszło, to najmodniejsze. Załączam zdjęcie z Burdy 8/2017
Wykrój numer: 112 B. zamierzam uszyć coś podobnego
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję Wam dziewczyny, miłe jesteście. Marianka, niechcący udało mi się uszyć modny ciuch?. A to heca:):). Za parę dni zamierzam uszyć drugą bluzkę, też z "ćwiczebnej" dzianiny - może znów będzie to jakiś prawie krzyk mody?
Avatar użytkownika
Administrator
Jakbyś nie napisała, że tej "stójki" nie miało być to bym pomyślała że to tak specjalnie także bez spiny :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej Dziewczyny i Chłopaki, co zaplanowałam to zrobiłam. Z mojej drugiej "dzianiny ćwiczebnej" uszyłam taką oto bluzkę. W całości na moim Singerze 14-78. Obiecuję że następna będzie miała więcej marszczenia przy dekolcie, bo w tej moim zdaniem jest za mało. Marzy mi się taka biała bluzeczka z porządnej (może nawet leciutko połyskliwej) dzianiny, z rękawem trochę szerszym, marszczonym u dołu i ujętym w mankiet. Staroświecka? Być może, ale ja do młódek już niestety nie należę :):). Proszę, doradźcie.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładna bluzka, ślicznie uszyta i fajny kolor.

12 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.