Wersja do druku

12 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 >

Avatar użytkownika
Administrator
Klub działa i cieszę się, że odświeżyłaś wątek :)
Bardzo fajna narzutka, idealna na ciepłe dni bo pod spód można założyć bluzkę bez rękawków i nie świecić golizną gdzie nie wypada.
Też nadal szyję z dzianin, baaardzo lubię, dla mnie to przyjemność.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oto co uszyłam sobie przed urlopem (jutro wyjeżdżam na dwa tygodnie). Sukienka, dzianina do - jeśli dobrze pamiętam - wiskoza z dodatkiem elestanu. Pierwszy raz szyłam na owerloku, nie na swoim nie. Jeszcze nie jestem pewna czy chcę mieć taką maszynę. Sukienka jest bardzo prosta, bez zaszewek, taka trochę luźna, nie ma rękawków tylko takie opadające ramiona.

--- Ostatnio edytowane 2017-06-22 19:24:32 przez jakłucznik ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
na tym szyłam dzianina lewa strona niestety moja talia ma większy obwód
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajna sukienka i swietny fason :)
Udanego urlopu, pogody i wracaj wypoczeta :papa:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
oby urlop udał sie tak jak sukienka :)miłego wypoczynku :papa2::buzki:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
AsiaSu, tosial, serdecznie Wam dziękuję. Wierzę że urlop będzie będzie udany. Oby tylko komary nie dokuczały. Jeśli też planujecie jakieś wakacyjne wyjazdy - to życzę pięknej, wymarzonej pogody, słoneczka nie za ostrego - takiego w sam raz i oczywiście sympatycznego towarzystwa:):):papa::papa: Bawcie się dobrze:):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fantastyczna sukienka. Na sukienkę narzutka i komar nie straszny. Udanego urlopu.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakiś czas temu uszyłam sobie taką piżamkę:). Obie dzianiny to jakaś mieszanka. Jasna to taka z jakiej szyłam moje niezbyt udane wdzianko a wzorzystą znalazłam w czeluściach szafy, nawet nie wiem skąd ją mam. Takie zachomikowane resztki:):).

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ladna pizamka, fajnie polaczylas te materialy, cala pizamka wzorzysta czy biala nie bylaby taka fajna, super !
Dobrej nocki zycze :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję serdecznie AsiuSu, miłych snów życzę:):):).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Brawo, bardzo ładna piżamka, wdzianko też było ok. Jaką maszyną szyłaś?

12 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.