Wersja do druku

12 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Obwody zauważalnie jakoś się też nie zmniejszają... Nic się nie zmienia oprócz mojego psychicznego samopoczucia, które jest wyraźnie lepsze. Endorfiny działają!
Do Klubu Aktywnych Ruchowo ja też, ja też!
I do Klubu Bezskutecznie Starajacych Się Schudnąć!
Avatar użytkownika
Administrator
Bielizna też nie pomoże. Nic w przyrodzie nie ginie. Wepchnięte w gacie czy gorset - wyjdzie nad nimi tworząc przepiękną bułę...

Tkanina oprze się na wypukłości i spłynie pionowo w dół, dzianina - oprze się na bule i przyklei do zagłębienia fałdy...

Ania

--- Ostatnio edytowane 2014-02-24 10:55:50 przez czeremcha ---
Moja mama na wyjściowe okazje używała takich dziwnych majtów... choć to nie były w sumie majty tylko coś a'la pantalony wysokości pod biust - boczki znikały. Ostatnio widziałam toto na koleżance - dzięki temu weszła w spodnie i nie było boczków i spodnie ładnie leżały :)
O coś takiego miała -> KLIK

Podobno wieeele gwiazd używa bielizny modelującej, szczególnie na jakieś gale czy inne imprezy.

Mi się drobi opona na brzuchu jak siedzę i planuję powrócić do biegania i oczywiście mniej słodyczy jeść :/ W ramach motywacji będziemy biegać z kuzynką :]

--- Ostatnio edytowane 2014-02-24 14:29:12 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
W takim rozmiarze - może i działa, ale w większym - plus do tego wiek, czyli zmiana gęstości skóry - niestety nie...

Zresztą - moim zdaniem - najokropniejsze jest to, co się dzieje w okolicy biustonosza od szwów bocznych w tył ;-) Z tym walczyć nie sposób, a dzianina to luuuuubiiiii :angel:

Ania

--- Ostatnio edytowane 2014-02-24 16:46:00 przez czeremcha ---
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aniu, wiem o czym mówisz...
Trochę wcześnie to nastąpiło, ale niestety pewnych rzeczy nie da się uniknąć. Pozytywne jest to, że i tak czuję się zdecydowanie lepiej, niż myślałam (np.20 lat temu), jak czują się ludzie w tym wieku. Okazem zdrowia nie jestem, ale staram się nie marudzić, nie narzekać i pocieszam się powiedzonkiem: Starość nie radość - fakt, ale młodośc - nie wieczność.:D

--- Ostatnio edytowane 2014-02-24 17:39:04 przez violina64 ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No fajnie, wyznaliśmy sobie sympatię do dzianin. Ja zaczynam dziś romans z taką jedną, o taką:

http://allegro.pl/dzianina-jersey-wklesly-wzor-romby-czarna-i3961988219.html

I zobaczymy jak wyjdzie bo to ma być bluzo-żakiet :)

--- Ostatnio edytowane 2014-02-24 18:04:58 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Agniecha, ale cudo znalazłaś i to w ,,moim,, sklepie:) tzn. znajdującego się na sąsiedniej ulicy. Widzę, że masz dużą wiedzę o materiałach i o tym gdzie je można dostać więć może mi poradzisz? Szukam ,, czegoś,, z czego mogłabym uszyć kombinezon wiosenno-letni. Lużne spodnie na dole w gumkę tak samo góra. Córka ma taki podpatrzyłam skład materiału 70% polyester 30% cotton, byłam zdziwiona, że tak dużo,, sztucznośći,, bo dzianina bardzo miła w dotyku. Próbowałam szukać na allegro wpisując skład materiału, ale nic nie wyskoczyło:( Szukam czegoś jednokolorowego. Dziękuję z góry za pomoc nawet jak się nie uda:buzki:
Avatar użytkownika
Administrator
W takim rozmiarze - może i działa, ale w większym - plus do tego wiek, czyli zmiana gęstości skóry - niestety nie...

Zresztą - moim zdaniem - najokropniejsze jest to, co się dzieje w okolicy biustonosza od szwów bocznych w tył ;-) Z tym walczyć nie sposób, a dzianina to luuuuubiiiii :angel:

Ania

--- Ostatnio edytowane 2014-02-24 16:46:00 przez czeremcha ---
Wiem o czym piszesz... mama też miała z tym "problem".

Agaaffku czekam na efekt końcowy :> Twój opis brzmi zachęcająco a i dzianina ciekawa. Mnie intrygują dzianiny pikowane. Fajna, czarna spódniczka przydałaby się. Hmmm

________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Swoje "cudo" też kupiłam w stacjonarnym i trochę pluję sobie w brodę bo sporo drożej, pomimo tego, że właścicielka zawsze coś mi opuści.

Gosiu, my demonizujemy poliester i czasami niepotrzebnie gloryfikujemy surowce naturalne. Jakbyś mi powiedziała czy to była dzianina czy tkanina to będzie łatwiej i jaki chcesz kombinezon podobny do tego jaki miała na sobie Ewa Kasprzyk?

http://kobieta.wp.pl/gid,16425485,img,16425498,kat,26405,title,Ewa-Kasprzyk-w-kombinezonie,galeriazdjecie.html

Dzianina słabo będzie wyglądać w luźnych spodniach tzn. doda kilogramów, Pani Kasprzyk nie pomogła
W tej chwili niewiele mi przychodzi do głowy ale na pewno zaraz coś się urodzi.

A tutaj linki może coś Ci się spodoba:
http://ekrawiectwo.net/board/thread/20813/piekne-ciekawe-zaskakujacetkaniny/?page=14#post-86286


--- Ostatnio edytowane 2014-02-25 12:05:09 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Świeżynek
To i ja muszę dołączyć do klubu :)
Uwielbiam nosić dzianiny.
Moja córka ma mnóstwo legginsów dzięki temu.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ja też mogę,bo uwielbiam szyć z dzianin.

12 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.