Wersja do druku

10 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Witam Pragnę przedstawić wyczyny mojego wykonania. Zastanawiam się również nad otwarciem własnej działalności, więc każdy "like" będzie dla mnie wsparciem i jest mile widziany (uwagi również) Dołączona grafika zapraszam do oglądania i do kontaktu Dołączona grafika https://www.facebook.com/paulastoyshandmade

________________________________________________________
paulastoys.blogspot.com/
www.facebook.com/paulastoyshandmade
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
zeby kogos polubic trzeba najpierw poznac,a nie lajkowac dla ilosci
wrzuc tu swoje zdjecia a nie odnosnik do fejsa

jak mnie to denerwuje
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Wiesz ile zdjęć musiałabym tu zamieśćić? :) a link pod Twoim komentarzem to nie odnośnik na Twojego bloga przypadkiem? ;)
Wiesz, mój link do facebook'a to również forma Twojego bloga. Wejdź i poznaj, ale nie mnie bo mnie tam nie ma tylko moją pracę.
nie podoba się nie lajkuj zrozumiem :)
pozdrawiam







--- Ostatnio edytowane 2014-02-23 17:39:54 przez Paulas_toys ---
________________________________________________________
paulastoys.blogspot.com/
www.facebook.com/paulastoyshandmade
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
wystarczylo 2,3 zdjecia wstawic i byloby inaczej,przeciez to normalne ze w kilka minut tylu zdjec nie wstawisz ale po kilka za kazdym logowaniem na forum czemu nie?
ogladalam,zabawki sa przepiekne
a to co mam wstawione na blogu to pikus w porownaniu z forum
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Proszę bardzo :) dla ciekawych o więcej zapraszam na bloga na fb :)
________________________________________________________
paulastoys.blogspot.com/
www.facebook.com/paulastoyshandmade

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
piękne :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
dziękuję :)
mam również bloga tutaj http://paulastoys.blogspot.com/
tyle że kontaktować się lepiej na fb ;)


--- Ostatnio edytowane 2014-02-23 20:34:52 przez Paulas_toys ---
________________________________________________________
paulastoys.blogspot.com/
www.facebook.com/paulastoyshandmade
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No i zaraz przyjemniej się zrobiło.
Przyznam, że nie mam konta na fejsie, nie będę go miała (po "zabawie" na n-k mam dość)i trochę żałowałam, że nie zobaczę Twoich dzieł. Nieswojo się czułam równiez po tym, jak ostro sobie pograłaś na początku bytności tutaj. Mam nadzieję, że to było jednorazowe i złagodniałaś.
Fajniste te Twoje zwierzaki. Przyznam, że Tildy już mnie lekko znudziły. Na pewno fajnie je szyć, bo można zrobić każdą inną, ale oglądać już mi się nie chce. Ta to ptaszki - superaśne!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Pograłam sobie? :) nie mam takich odczuć w sobie, ale jeśli tak wyszło to sorry :)
Z fb też już skończyłam jeśli chodzi o prywatne sprawy więc rozumiem Cię doskonale.

Też mi tildy już trochę się nudzą, ale przyznam że królasy mają wzięcie u dziewczynek. Moje najmłodsze klientki z nimi śpią:)
Zastanawiam się również nad szyciem ciuchów ponieważ swego czasu sama sobie takie wyszywałam.
W drugiej połowie marca mam spotkanie wstępne dotyczące dotacji z UE dla nowych przedsiębiorców. Czekam z niecierpliwością. Nie wiem tylko czy dam radę ponieważ mam kiepską sytuację finansową a wiadomo ZUS itd trzeba płacić. Nie ukrywam jednak że nowa maszyna (moja ma 30lat) zakup ładniejszych materiałów (dotychczas okupuje ciuchole gdyż są lepszego gatunku)i inne rzeczy by się przydały.
Z pewnością musiałabym itak mieć inną pracę dodatkowo, ale by dosta dotację muszę poczekać ze statusem bezrobotnego niestety.
________________________________________________________
paulastoys.blogspot.com/
www.facebook.com/paulastoyshandmade
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
czemu musisz czekac do statusu bezrobotnego
moja siosta nie byla zarejestrowana i jak poszla od razu powiedziala,ze chce dotacje ale nie ma jej w urzedzie i nie bylo problemu

10 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.