Wersja do druku

62 strony: « < 19 20 21 22 23 24 25 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Zdaje się, że są jakieś kruczki przy wykorzystywaniu pomieszczeń w budynku mieszkalnym na cele zarobkowe. Makabrycznie rośnie bodaj podatek gruntowy czy jakiś tam inny za _cały_ dom.

Dlatego tak często się widzi dom mieszkalny, a obok niego, w obrębie posesji, murowaną szopkę z olbrzymim napisem "BIURO" albo "ZAKŁAD USŁUGOWY" albo jakimś innym.

Ania

________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
Madziu cudna ta sukienka! Uważam dokładnie jak Monik - dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych! Jestęs tak kreatywna i wszechstronna i NIE BOISZ SIĘ czego Ci bardzo zazdroszczę.

Czeremcho ja właśnie pracuję w takiej klitce nad garażem :tak:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dzięki za uznanie, a co do tego co szyję to pisałam już kiedyś że powinnam mieć na drzwiach napis : DOBRA WRÓŻKA bo klientki wymyślają a ja dwoje się i troje żeby to wykonać :) przeważnie się udaje. Właśnie się widziałam z właścicielkami ostatnich egzemplarzy dziś wieczorem i powiedziały że sukienki na weselu zrobiły furorę
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
powiedziały że sukienki na weselu zrobiły furorę
chyba nikogo tutaj to nie dziwi :tak:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Magdziu, te ostatnie dwie sukieneczki , które zaprezentowałaś to CUDEŃKA !!! Wiem ile to wymaga pracy , a przede wszystkim kombinowania takie szycie z obrazka, jesteś rewelacyjna !! Dołączam się do wszystkich pochwał jakie dostajesz od naszych sympatycznych koleżanek.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Madziu nie wiem jak to się stało ,że dopiero teraz trafiłam na Twój wątek. Jestem pod ogromnym wrażeniem wszystkich Twoich prac, ten płaszczyk to poprostu rewelacja, a te sukienki, piękne. Takie szycie kosztuje bardzo dużo pracy, chyle czoła przed Tobą.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki za uznanie, a co do tego co szyję to pisałam już kiedyś że powinnam mieć na drzwiach napis : DOBRA WRÓŻKA bo klientki wymyślają a ja dwoje się i troje żeby to wykonać :) przeważnie się udaje. Właśnie się widziałam z właścicielkami ostatnich egzemplarzy dziś wieczorem i powiedziały że sukienki na weselu zrobiły furorę
No nie dziwie sie, ze zrobily na weselu furorę. Powinny Ci chociaz tortu z wesela przyniesc, a co!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem zachwycona tą ostatnią sukienką. Można liczyć na jakieś zdjęcia na "żywej bryle"? Bardzo podoba mi się ta sukienka, dlatego jak zobaczyłam że ktoś ją uszył... super!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
matko... nie wiem jak to się stało... ale dopiero dziś zobaczyłam ten bajeczny... wspaniały płaszczyk!!!:D,
cudo normalnie cudoo!!! a za sukienkę to szacun:)... nie wiem jak ją zrobiłaś... ale wyszła... i może dobrze że trzeba było zrobić ten pas zasłaniający stanik, może dzięki temu też się lepiej trzymała i klientka nie musiała jedynie stać i wyglądać;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja napiszę krótko - szczerze Cię podziwiam :D
Jesteś niesamowita, a co za tym idzie, Twoje dzieła też są niesamowite!

62 strony: « < 19 20 21 22 23 24 25 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.