Wersja do druku

9 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moje pierwsze kroki :-)
Bardzo wiele pomogło mi forum i życzliwe osoby, którym chciało się pochylać nad kolejnym podobnym problemem jak setki innych - za co dziękuję!
Wobec powyższego chciałabym zaprezentować uszytki, w których tworzenie i udoskonalanie niektórzy z Was mieli teoretyczny wkład :-)

Turkusowa spódniczka powstała "na oko" i było z nią mnóstwo perypetii, albowiem jakoś nie wzięłam pod uwagę, że może przydałby się zamek... ;-) Pierwsze ściegi zygzakowe, pierwsze rozcięcie, pierwszy zamek, pierwszy pasek wykrojony w prostego zamiast po łuku.. ech.
Oliwkowej zamek owszem wszyłam, ale za piękny to on nie jest, niemniej działa.
A ostatnia to pierwsze dzieło z podszewką i mieliście udział w zaszewkach :-) Zamek nadal żyje własnym życiem ;-)

Nie chcę Was tu zanudzać opisami zmagań, których było nie mało, więc serdecznie zapraszam na mój blog. Znajdziecie tam też więcej zdjęć. Będzie mi bardzo miło, jeśli mnie odwiedzicie :-)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
fajna ta niebieska spodniczka,a zameczki-jeszcze zdazysz sie nauczyc wszywac
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakby nie patrzeć na środek, to na prawej stronie nic nie widać, no może prócz zamka w ostatniej spódnicy :)
Spódniczki bardzo ładnie wyglądają.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Spódniczki fajne, wiem na własnym przykładzie, że z każdym kolejnym zamkiem będziesz miała coraz mniej problemu!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki! :-)
Rzeczywiście z każdym następnym zamkiem jest lepiej, nie staje tak okoniem i wszystkie etapy szycia nie są już takie abstrakcyjne ;-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bluza dresowa jeszcze z kwietnia, kiedy był mrózzzzzzz :-) Wykrój Burda 8/2005 #127. Model - uwaga! - ciążowy, wobec czego zawzięcie i długo zwężany. Zrezygnowałam też z odszyć, bo za grubo.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Profeska! :D

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
nie chcesz jej oddac?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Absolutny bajer. I takie dopracowane detale:oklasky:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Świetna bluza!Ależ pięknie dodatki dobrałaś,stopery extra nie widziałam nigdzie takich.:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:

9 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.