Wersja do druku

9 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bluza wow! wyższa szkoła jazdy . Brawo - pewnie za cierpliwość. Jestem pełna podziwu , genialna bluza!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję za pochlebne słowa :-)
Na tej bluzie uczyłam się przyszywania lamówki i wszywania zwykłego zamka (do tej pory tylko kryte) i faktycznie kosztowała mnie trochę nerwów - zwłaszcza wyściółka kaprtura, grrr.
Roksanitko, nie chciałabyś jej ;-) Dresówka podłej jakości, już w trakcie szycia zaczęła się kulkować, a po dwóch tygodniach noszenia, ech..
Trinny, stopery kupowałam stacjonarnie w Galerii Krakowskiej w Krakowie, w pasmanterii, a zarazem sklepie firmowym Husqvarny.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:D
A ja właśnie muszę się nauczyć wszywania krytych zamków, bo tylko takie udało mi się kupić do moich materiałów na poduszkowe poszewki. Dodam, że nie mam żadnej "czarodziejskiej " stopki i nie kupię w najbliższym czasie. Mam nadzieję, że dam radę, patrzyłam na tutoriale (?) i wydaje mi się, że nie jest to zbyt skomplikowane, powinno się udać ze stopką do zwykłych zamków.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pewnie że się uda ze zwykłą stopką :-) Nie dalej jak wczoraj tu była o tym mowa: http://ekrawiectwo.net/board/thread/91115/wszywanie-zamku-krytego/?page=1#post-91115
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki! Przejrzałam, bo wczoraj jakoś przegapiłam.
Rysunek - dla mnie bomba!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bluza bardzo ładna.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chciałam się Wam jeszcze zbiorczo pochwalić letnimi uszytkami :-)
Spódnica to model #123 z Burdy 3/2010. Fason z brzegiem górnym 4 cm nad talią, co musiałam zmodyfikować, skracając o 6 cm, i tu dziękuję jeszcze raz za porady, jak to zrobić :-) Zrezygnowałam też z zamka z przodu z jakimiś kosmicznymi odszyciami, bo instrukcja odwoływała do innego modelu, nie biorąc pod uwagę, że jest on z podszewką. Poległam i wszyłam zwykły kryty zamek z tyłu.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bluzka z elastycznej bawełny. Wykrój wzięłam nieopatrznie na dzianinę i wyszła za mała. Usprawiedliwiam się, że Burda napisała w "innych zalecanych materiałach", żeby szyć z tkanin elastycznych, więc nie moja to wina :-P Miał to być projekt najprostszy z możliwych, a wyszedł taki edukacyjny, że już chyba wszystko wiem o przenoszeniu zaszewek i problemach falującego dekoltu ;-)

A spódniczka jest z Papavero. Szyje się ją superprosto i świetnie leży.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
spódniczka rewelacyjna bluzeczka też fajnie sie prezentuje :) wcześniejsza bluza też bardzo mi sie podoba, a poza tym uderza mnie u Ciebie dbałość o szczegóły co tworzy profesjonalny wygląd super po prostu:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Lubie patrzeć na Twoje uszytki :) Ta spódniczka niebieska podoba mi się, powiedz co to za wykończenie w pasie, niby wypustka, ale może guma, ten przód w jodełkę wydaje się trudny:zawstydzony:Guma chyba nie bo jest zamek kryty, ot i zagwozdka...

--- Ostatnio edytowane 2014-09-04 11:16:05 przez Niteczka82 ---
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus

9 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.