Wersja do druku

68 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo ładnie Moniko!!!Napewno dziś się mocno przydała przy tej pogodzie?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiesz Trinny, troche zimno było u mnie po południu w niedziele, ale jak sie ma nową sukienkę, to nawet mrozy nie przeszkadzają...ha ha!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Łączka w sam raz na tą pogodę ,motylki nadały sukieneczce lekkości a w ogole to bardzo mi się podoba:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzisiaj mam tuniczke- bluzeczke, jak kto woli, taką typowo letnią. Z tyłu wszyta guma, z przodu też na środku, do tego zaczepione korale. Szkoda tylko, że wcześniej nie pomyślałam, że jest przejrzysta, i bez stanika nie da się jej założyc. A nie lubię nosić stanika bez ramiaczek, albo z silikonowymi, ble. Bede musiała podszyć jakąs podszewkę.

Ale to po powrocie. 6.czerwca wyjezdzam na 3 tygodnie do sanatorium, wracam dopiero 26.czerwca. Mam na bloga napisane gotowe posty, jesli bede miała dostęp do komputera z internetem ,to cos wrzuce i na e-krawiectwo tez zajrzę.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
bardzo fajna :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
:)
Witaj Moniko ,
Piekna tunika , jak bedziesz mogla napisz jak chce sie wiekszy rozmiar niz ty masz to co trzeba zrobic?????
Zycze ci , wspanialej pogody, fajnego wypoczynku, dbaj o siebie pod kazdym wzgledem , czekam z tesknota , mysle ze wszystkie tutaj tez czekaja , na razie dziekuje,
duzo cieplych pozdrowien , buziaczkow,:D:D:-S
Edyta
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tunika świetna bardzo mi się podoba wykończenie koralikami świetny pomysł :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:)
Witaj Moniko ,
Piekna tunika , jak bedziesz mogla napisz jak chce sie wiekszy rozmiar niz ty masz to co trzeba zrobic?????

Wystarczy obmierzyć się w najszerszym miejscu, czyli albo to bedą biodra, albo biust.
I można kroić przód i tył osobno, albo tak jak ja, od razu razem. Czyli złozyłam materiał na pół, a potem jeszcze raz na pół i odmierzyłam od środka złożenia 1/4 obwodu - u mnie bioder, bo tu jestem najszersza.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Dzisiaj mam tuniczke- bluzeczke, jak kto woli, taką typowo letnią. Z tyłu wszyta guma, z przodu też na środku, do tego zaczepione korale. Szkoda tylko, że wcześniej nie pomyślałam, że jest przejrzysta, i bez stanika nie da się jej założyc. A nie lubię nosić stanika bez ramiaczek, albo z silikonowymi, ble. Bede musiała podszyć jakąs podszewkę.

Ale to po powrocie. 6.czerwca wyjezdzam na 3 tygodnie do sanatorium, wracam dopiero 26.czerwca. Mam na bloga napisane gotowe posty, jesli bede miała dostęp do komputera z internetem ,to cos wrzuce i na e-krawiectwo tez zajrzę.
No to wypoczywaj kochana, będziemy tęsknić!! Bluzeczkę już komentowałam :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No, Monika - odpoczywaj i podrywaj ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

68 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.