Wersja do druku

68 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Owszem, z paseczkiem tez fajnie wygląda, tym bardziej,
ze ostatnio ubyło mi 2 kilo (hurrra!!) i góra zrobiła się lekko lużniejsza.
Ale nie będę jej już zwężać, bo zimą i tak sie dorobię, jak zwykle!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Sukieneczka śliczna, a paseczek wydaje mi się niepotrzebny, wszystko jest na swoim miejscu !! Klasyczny krój, a jaki fajny efekt, piękny ciuszek !!
Avatar użytkownika
Administrator
Piękna! Szalenie ciekawie to wygląda. Krój absolutnie Twój.Nie mogę napatrzeć się na dół i na ten wzór na tkaninie ehhh pięknie! Sukienka podkreśla figurę - tak powinno być. Cena za tkaninę faktycznie spora ale popieram - czasem warto zaszaleć. A co! raz się żyje ;) I jak pięknie dekolt wykończony lamówką :buzki:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Urocza sukienka Moniko!:oklasky:
Jesteś profesjonalistką to widać w każdym szczególe tego szycia.
W innym wątku rozważasz zmianę maszyny więc z pewnością należy Ci się dobra maszyna nowocześniejsza od tej na jakich szyjemy Ty i ja :oczko:
Nie jest to jednak warunek Twojego powodzenia,talent masz w zmyśle krawieckim i technice wykonania.
Czy przymierzasz swoje kreacje podczas szycia?
czy ktoś Cię wtedy ogląda,doradza Ci jakieś zmiany:papa:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękna! Szalenie ciekawie to wygląda. Krój absolutnie Twój.Nie mogę napatrzeć się na dół i na ten wzór na tkaninie ehhh pięknie! Sukienka podkreśla figurę - tak powinno być. Cena za tkaninę faktycznie spora ale popieram - czasem warto zaszaleć. A co! raz się żyje ;) I jak pięknie dekolt wykończony lamówką :buzki:
Wlasnie ze względu na ten wzór kupiłam materiał. A wiesz, że ten wzór ażurowy jest przejrzysty i wygląda sexy...Troszkę co prawda kwiat nie wyszedł centralnie na srodku, ale inaczej bym musiała wziac jeszcze więcej materiału i potem odcinac pomiedzy kwiatami, a po co. Z lamowki to dumna jestem jak paw, równiutko wyszło, nigdzie sie nie wywija, troszke mi w jednym miejscu maszyna zjeżdżała, ale jakos dałam radę.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Urocza sukienka Moniko!:oklasky:
Jesteś profesjonalistką to widać w każdym szczególe tego szycia.
W innym wątku rozważasz zmianę maszyny więc z pewnością należy Ci się dobra maszyna nowocześniejsza od tej na jakich szyjemy Ty i ja :oczko:
Nie jest to jednak warunek Twojego powodzenia,talent masz w zmyśle krawieckim i technice wykonania.
Czy przymierzasz swoje kreacje podczas szycia?
czy ktoś Cię wtedy ogląda,doradza Ci jakieś zmiany:papa:
Przymierzanie - obowiazkowe! NIe zaprasuje nawet zaszewek, jesli najpierw nie przymierzę.
Kiedys mama mnie oglądała, jak przymierzałam. Ale ona to jakos tak mnie zawsze dołowała, ze cos tam nie tak, ze niefajnie, więc teraz juz jej nie prosze. Dopiero jak uszyje, to pokazuję i wtedy sie nadziwic nie moze, jak fajnie wyszlo.

Co do maszyny, to przydałaby sie lepsza, z automatyczną dziurką, ze sciegiem owerlockowym...ale czy ja ją potem wykorzystam? Bo ja mam tak, ze jak się wezme za szycie, to szyję hurtowo, a jak mnie leń opanuje, to i pół roku nic...

--- Ostatnio edytowane 2011-07-25 12:02:08 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Śliczna sukienka, dekold z lamówką piękny. Co do maszyny, to jestem pewna, że ją wykorzystasz i to bardzo dobrze:luzik:
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękna sukienka Moniko, ja nie mam sukienek, chyba tylko jedną szytą w karnawale, muszę sobie jakąś sprawić ;-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kupiłam w sh dwie spódnice, jedną tylko zwęziłam i doszyłam kieszenie, a z drugiej zrobiłam spódnice-bombke, tunikę na naramkach i jeszcze małą bluzeczkę, ale tej ostatniej nie mam zdjec bo chcę ją jakoś jeszcze wykończyć.

--- Ostatnio edytowane 2011-08-18 21:05:37 przez monikowo ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O kurcze jaka ta spódnica musiała być szeroka tyle z niej wyszło rzeczy i bardzo ładnych wszystko mi się podoba i jestem bardzo ciekawa bluzeczki jak wykończysz to pokarz :oklasky:

68 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.