Wersja do druku

68 stron: « < 21 22 23 24 25 26 27 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moniś, upodobałaś sobie ostatnio ciężkie materiały ;)
Zarówno kurteczka jak i sukienka, rewelacyjne :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ależ śliczna sukieneczka !! Świetnie dopasowana do zgrabnej modelki i zauważcie ile uroku wprowadza dodanie paseczka.
Masz rację Wojtku, z paskiem jest o wiele lepiej! Normalnie to ten materiał jest w ciapki, a brąz jakis taki szary. Sama sukienka wygląda ponuro, ale dodatki ją rozjaśniają.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moniś, upodobałaś sobie ostatnio ciężkie materiały ;)
Zarówno kurteczka jak i sukienka, rewelacyjne :)
Monia, akurat ten materiał szyło mi sie rewelacyjnie! To nie jest eko-skórka, tylko zwykły materiał imitujący skórę własnie. NIe ma w skladzie ani odrobiny elastanu, wiec nic sie nie nadciaga przy szyciu, nie ma tez obaw, ze potem cos pęknie. Co prawda, przy noszeniu nie jest taka wygodna, jak np. moja ulubiona bawełna z lycrą, ale za 6 zeta za metr jestem w stanie zniesc wiele, hehe:jezyk_oko:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Moniś tak sobie pomyślałam, ze jeśli sukienka nie nosi się tak fajnie ze względu na sztywność to możesz zrobić tak jak zrobiłam ja - przód szyjesz ze sztywnego materiału a tył z dzianiny. Taki patent widziałam w sukience z ZARY, która przód miała z eko-skóry a tył z grubej dzianiny. I nie miała zamka :>
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładna sukienka zgrabna z ciebie kobietka i bardzo ładnie w niej wyglądasz :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukieneczka bardzo ładniusia :oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moniś tak sobie pomyślałam, ze jeśli sukienka nie nosi się tak fajnie ze względu na sztywność to możesz zrobić tak jak zrobiłam ja - przód szyjesz ze sztywnego materiału a tył z dzianiny. Taki patent widziałam w sukience z ZARY, która przód miała z eko-skóry a tył z grubej dzianiny. I nie miała zamka :>
Dobry patent nie jest zły. Na przyszłosc jakby co.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ale masz fajną nową sukienkę Monia...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Naprawdę ładnie leży i też się zastanawiałam co to za materiał bo tez sądziłam że skóra. Pomysł na mieszanie tkanin też dobry i to jakiś ratunek na niewszywanie zamka:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kolejna sukienka.
Z materiału gatunkowo takiego samego, jak poprzedni- brazowa, tyle, ze koloru czarnego. Wykrój z papavero, na princeske nr 1. Zwęzyłam dół, wszyłam w ciecia z przodu metalowy zamek dla ozdoby i tak oto wyglada efekt koncowy.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

68 stron: « < 21 22 23 24 25 26 27 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.