Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dziękuję, za pomoc.

A proszę mi powiedzieć, czy do takiej maszyny może założyć stopkę do pikowania (chodzi mi o pachworki itp.) i ta maszyna się i do tego nada?
Do obu można założyć i obie się nadadzą, może nawet z naciskiem na 4423, bo silniejsza jest.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję, za pomoc.

A proszę mi powiedzieć, czy do takiej maszyny może założyć stopkę do pikowania (chodzi mi o pachworki itp.) i ta maszyna się i do tego nada?
Do obu można założyć i obie się nadadzą, może nawet z naciskiem na 4423, bo silniejsza jest.

Ania

No to super. Chyba już zdecydowałam. 4423 :)
Dziękuje baaaardzo za Pomoc droga Aniu.
Jesteś tu nieoceniona w pomocy (bardzo dużo postów czytam)

Pozdrawiam serdecznie!

PS. Dzięki Tobie zaoszczędziłam 1300 zł!!!! Bo już miałam kupować Janome 607 :)

--- Ostatnio edytowane 2015-01-16 20:31:14 przez Shing ---

--- Ostatnio edytowane 2015-01-16 20:31:43 przez Shing ---
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Akurat na owerloka.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Cholera :(

Właśnie znalazłam tu na forum informacje, że ta maszyna (Singer 4423) jest bardzo głośna...
Jak ktoś określił, że łucznik 466 (takiego właśnie mam) jest "jak szemrzący potok przy singerze"

nie liczyłam że to będzie najcichsza maszyna biorąc pod uwagę metalowe podzespoły, ale czy naprawdę chodzi jak traktor?

Mam dziecko 8 miesięczne i nie wiem co teraz robic.
A byłam już zdecydowana na 100%
:(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właśnie znalazłam tu na forum informacje, że ta maszyna (Singer 4423) jest bardzo głośna...
Jak ktoś określił, że łucznik 466 (takiego właśnie mam) jest "jak szemrzący potok przy singerze"
Ja to napisałem.:luzik:
Jest między nimi wyraźnie wyczuwalna różnica ale...
To nie oznacza że S4423 uniemożliwia funkcjonowanie domownikom.
Większa moc więc ciut więcej hałasu - coś za coś.
Podejrzewam że gdyby tak zainstalowac jakieś filcowe(?) podkładki - można by odjąc parę decybeli.
Odbieranie dźwięków to już trochę indywidualna sprawa - może akurat Ty nie będziesz odczuwała większej różnicy.
Może że jak będziesz maluchowi dawkowała singera w regularnych odstępach to przywyknie ?
Ja jako mały berbec sypiałem przy dźwiękach narzędzi :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moja najlepiej spała przy hałasie.
Pomyśl o tych wszystkich rodzicach, ktòrzy usypiają dzieci suszarką..
Avatar użytkownika
Świeżynek
No ale chyba też nie zamierzasz szyc na jakiejkolwiek maszynie w srodku nocy? jeśli nie to halas w ciagu dnia nie powinien przeszkadzac nikomu. Ja mam w domu starszą wersję łucznika i slychac ja niezle, ale to nie halas lecącego samolotu.
Avatar użytkownika
Świeżynek
mi się udało kupic taniej stębnówkę i na razie na niej uczę się szyć. Mam nadzieję, że szybko będę mogła przejść na wyższy poziom. Na razie jeszcze zamówiłam trochę akcesoriów do szycia w sklepie Hillob z Gdyni aby moja nauka była przyjemniejsza.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzienym trafem, czytam sobue wiadomości i już drugi raz jakaś Świeżynka rozprawia się nad tym, jaki dobry ten sklep z Gdyni. Nie wygląda mi to na przypadek.
Suzanno, co się z tym robi?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Popieram. Tym bardziej, że połowa wypowiedzi (nietrudno policzyć, bo aż dwie) elozji92 to pochwały tego sklepu. Ani "dzień dobry", ani "witam, jestem ...". Z mojej strony: do widzenia.

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.