Wersja do druku

30 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Patrzę tak na tą bluzkę i patrzę nie mogę się dopatrzeć jak ty wykończyłeś brzegi tej falbanki. Jest złożona podwójnie czy też jakoś obszyta?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przejrzałam wątek Wojtka i rozmarzyłam się....
Są piękne!!!!!
Och jak ja chciałabym mieć kilka z nich....
Teoretycznie mogę sobie uszyć, ale nigdy nie miałam serca do sukienek...
Jeszcze raz BRAWO!!!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Teraz u nas w pracowni tzw. sezon "ogórkowy", zamówienia zaczną się od marca, bo w kwietniu Święta i śluby. A na razie to co ostatnio szyłem, taka bluzko-tuniczka, fajnie wygląda do legginsów i klasyczny kostiumik.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Znam ten krój żakieciuku... szyłam go chyba ze 3 razy (wszystko dla siebie) jeden już wyrzuciłam. Bardzo kobiecy fason - polecam paniom, które szukają inspiracji!!
Avatar użytkownika
Administrator
Teraz u nas w pracowni tzw. sezon "ogórkowy", zamówienia zaczną się od marca, bo w kwietniu Święta i śluby. A na razie to co ostatnio szyłem, taka bluzko-tuniczka, fajnie wygląda do legginsów i klasyczny kostiumik.
Wojtku żakiecik piękny! Świetny fason, bardzo kobiecy :) I jak pięknie wykończony :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Wojtku dalej jestm pod wrażeniem Twoich dzieł, że moje szycie wychodzi miernie
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
B-)



--- Ostatnio edytowane 2010-02-12 23:15:59 przez migotka ---
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Trochę ostatnio nie byłem aktywny na naszym forum, chociaż zaglądałem często, po prostu szyłem sobie cichutko w kąciku. Ale zamieszczacie, dziewczyny, tyle ciekawych wypowiedzi i fotek, więc muszę się i ja przypomnieć. Nie wszystko , co szyję udaję się sfotografować, ale to co ostatnio. A więc prześliczna, falbaniasta sukienka ślubna, urzekła mnie zupełnie, chyba najpiękniejsza suknia ślubna, przy szyciu jakiej brałem udział, w oryginale jest cudowna. I jeszcze takie bluzeczki w między czasie, i tak biegną sobie dni przy maszynie......
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli chodzi o suknię to jestem zakochana w górze, falbanki mnie nie kręcą :p
Bluzeczki eleganckie :D
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witaj Wojtku, rzeczywiście dawno Cię tu widziałam,a ja widzisz ostatnio się uaktywniłam i już miałam wstawiać fotki swoich szyciowych pomysłów ale przy takiej konkurencji to się zastanawiam czy mam z czym? Bo takich cudeniek jak Twoje to ja nie szyję niestety.Wielki szacun jak mówią małolaty. Ps. Ta psina obok to lustrzane odbicie mojej suni kiedy była małą dziewczynką- dlatego wstawiłam to zdjęcie. Pozdrawiam.

30 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Wątek jest zablokowany.