Wersja do druku

30 stron: « < 24 25 26 27 28 29 30 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Obie sukienki urocze. Bluzka nie bardzo w moim stylu.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chcę tą w kratkę, Mistrzu. ;)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Proszę bardzo , oto następna sukieneczka w kratkę, ale była szyta przeze mnie dla "klientki" w wieku 14 lat. Dziewczę obejrzało sukienkę, przymierzyło i poważnie oświadczyła, że odtąd będzie moją wierną klientką, o ile jej mama wyłoży trochę kasy na materiały. Tak więc optymistycznie patrzę w przyszłość, szycia i pracy chyba nie zabraknie.
I jeszcze dwie sukienki, szyte ostatnio, mnie osobiście podoba się ta długa , chyba idealna na te upały.
A propos upałów, błogosławimy naszą szefową, że dwa lata temu zleciła zamontowanie w pracowni klimatyzacji, bez tego nie szło by wytrzymać. Dlatego w te gorące dni lepiej siedzi mi się w pracowni , niż w domu.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
A jeszcze chcę zaprezentować inne sukienki, szyte w okresie marzec-kwiecień na imprezy weselne. I żeby pokazać,że szyję nie tylko dla pań szczupłych, to fotka sukienki wymiaru XXL.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jest z czego wybierać...
Mnie najbardziej podoba się ostatnia sukienka z pierwszego rzutu w stylu a'la Marilyn Monroe - wyjątkowo kobieca sukienka... :D
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku... nie ma cię jakiś czas ale jak tu wracasz i wklejasz swoje dzieła to człowiek nie wiem gdzie patrzeć!
Po pierwsze strasznie rozbawiła mnie ta dziewczynka :D bardzo dobrze i powiedziała :D Sukieneczka urocza i idealna na 14-latkę B-)
Sukienka tuba mnie zauroczyła, jak ta pani pięknie w niej wygląda!! A z kolei sukienka błękitna ma świetny fason i jeszcze jedna rzecz w padła mi w oko - cudne buciki :D
Pani w rozmiarze XXL wygląda naprawdę fajnie, widać że to wesoła babka :) Bardzo w moim guście jest złoto-beżowa sukieneczka. Ta pani pięknie w niej wygląda :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak zwykle piękne prace.Wiadomo,mistrz to mistrz.:):):):)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Jestem chwalipięta ( a co mogę chyba być ?) i swoim foto-archiwum znalazłem sukienkę, którą chcę się pochwalić. Szyłem ją w zeszłym roku, jakoś na początku, ale szycie dobrze zapamiętałem, bo było dość żmudne, a właściwie kiecka uszyta jest ręcznie, ale bardzo lubię takie zlecenia. Jak sukieneczka jest gotowa to nie można oczu oderwać (szkoda ,że klientka - bardzo ładna kobieta - nie chciała dać się sfotografować w tej sukni). Prześlicznie w niej wyglądała. Oto ta suknia:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękny kolor i piękne drapowanie na gorsecie :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku piękna robota! Tak jak nie lubię drapowań tak tutaj mi się podobają. Musiałeś się nad nią nieźle napracować - efekt końcowy wynagradza te trudy :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

30 stron: « < 24 25 26 27 28 29 30 >

Wątek jest zablokowany.