Wersja do druku

30 stron: « < 22 23 24 25 26 27 28 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Dzięki Arturze za fachowe uwagi, ale takie fasony wybrały sobie klientki i one płacą.
Skórka na sukienkę jest hiszpańska , ale zakupiona w .... Łodzi (wg informacji klientki). Góra sukienki z tyłu jest na wiązane troczki.
Na szczęście wróciłem do szycia tradycyjnych sukieneczek wizytowych i ostatnio skończyłem szyć taką oto szyfonową kreację. A w "przerwach" między tymi strojnymi kreacjami, uszyłem taką prostą sukieneczkę- zebrę. Prawda, że urocza ? I kiecka i właścicielka !
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienki zupełnie nie w moim guście, ale uszyte pięknie!!! Całe szczęście, że mamy różne preferencje - byłoby nudno jakbyśmy wszyscy w tym samym chodzili :angel:
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku szyfonowa nie w moim stylu ale zeberka jak najbardziej!! Cudo :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A na jaką okazję ta szyfonowa? :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ciekawe sukienki Wojtku,ta zebra bardzo fajna na każdą okazję,ta szyfonowa na specjalne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zeberka po prostu rewelacja, a ta szyfonowa hmm nie w moim typie
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
A u nas w pracowni "sukienkowy" zawrót głowy. Jest dużo zleceń na szycie sukienek, a to mnie bardzo cieszy.
Kochane koleżanki, wytłumaczcie mi jedną kwestię. Dlaczego tak niewiele pań chodzi w sukienkach lub spódniczkach w ten gorący letni czas ???? Obserwuję warszawskie ulice i większość dziewczyn i kobiet pomyka w spodniach, obcisłych rurkach. Zaczyna się nasze piękne polskie lato, gorąco, doskonały okres na zaprezentowanie pięknych , zwiewnych letnich sukienek i zaprezentowanie kobiecości, A tu ciągle dżinsy , rurki !!!! Zgadzam się , że w okresie zimowym czy jesiennym spodnie są nieocenione, ale latem powinny królować kolorowe, zwiewne sukieneczki !!
A to jeszcze gorąca, spod żelazka sukieneczka w groszki. Nie podoba mi się ten tiulowy dół, wystający spod spódniczki, ale taka była wola klientki. Sama sukienka bardzo mi się podoba.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A to jeszcze gorąca, spod żelazka sukieneczka w groszki. Nie podoba mi się ten tiulowy dół, wystający spod spódniczki, ale taka była wola klientki. Sama sukienka bardzo mi się podoba.
zgadzam się całkowicie, tiulowa wstawka "przedobrza" całość. super tkanina, bardzo mi się podoba:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku, ja też zadaję sobie to samo pytanie! Kobietom chyba po prostu jest zbyt wygodnie w jeansach... Sama się łapię na tym, że jak chybcika wychodzę to zawsze wskakuję w spodnie. To taki "szybkościowy" strój, taki fast wear (jak fast food). :D Trzeba to zwalczać. ;) Ty swoimi postami wzbudzasz w nas głód noszenia sukienek, więc wklejaj dalej swoje dzieła! :D
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku, ja też zadaję sobie to samo pytanie! Kobietom chyba po prostu jest zbyt wygodnie w jeansach... Sama się łapię na tym, że jak chybcika wychodzę to zawsze wskakuję w spodnie. To taki "szybkościowy" strój, taki fast wear (jak fast food). :D Trzeba to zwalczać. ;) Ty swoimi postami wzbudzasz w nas głód noszenia sukienek, więc wklejaj dalej swoje dzieła! :D
Jagódko ja mam dokładnie to samo :( Niestety... Jeansy są wygodniejsze i niestety potrafię nosić rurki nawet w upalny dzień.
Ale przyznam, że od pewnego czasu częściej wskakuję w spódnicę (ku wielkiej radości Maćka).
To jest w ogóle dziwna sprawa bo jak człowiek widzi kobietę w zwiewnej sukience, obcasik, fajna figurka to to się naprawdę podoba a samemu ubrać się tak - jakoś ciężko ;) W każdym razie ostatnio szyje głownie sukienki a nie spodnie.

Wojtku podzielam Twoje zdanie - tiul przedobrzył sprawę, ale sukienka sama w sobie śliczna :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

30 stron: « < 22 23 24 25 26 27 28 > »

Wątek jest zablokowany.