Wersja do druku

30 stron: « < 20 21 22 23 24 25 26 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Wojtku,musze przyznac,ze te alby mnie zachwycily. Piekne. Idealnie odzwierciedlaja czystosc i nieskalanosc sumienia. Malo ktory ciuszek potrafi mnie zachwycic,ale te alby to naprawde klasa.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta zielona...... cudeńko ,ale cóż mój wiek na nią już dawno przeminął.:(
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
A u nas w pracowni już pełnia lata, klientki przynoszą różne kolorowe materiały na sukienki i garsonki, lubię takie "kolorowe" szycie, wychodzą takie wesołe sukieneczki...
Jedna z takich kolorowych sukienek, które naprawdę szyje się z wielką przyjemnością.
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Ładna,bo prosta, ale za to wzór tkaniny dodaje uroku.
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Dzięki Arturze za dobre słowo ! A mnie z kolei bardzo podoba się Twój obecny awatarek. I jeszcze co mnie wprawia w zachwyt - przepiękne ciuszki , jakie szyją i potem prezentują na forum nasze przemiłe koleżanki.Naprawdę napawa to otuchą, że wbrew pozorom krawiectwo nie ginie i jest coraz wiecej miłośniczek szycia (szkoda, że tak niewilu panów tym się interesuje).
A tak na marginesie, czyż to nie cudowne, że dwóch facetów wymienia między sobą fachowe uwagi na temat uszytych przez siebie damskich ciuszków !!!
I jeszcze jedna sukieneczka z letniej serii, na manekinie i na "modelce" ( to koleżanka z pracowni).


--- Ostatnio edytowane 2010-06-09 02:37:30 przez Wojtek ---

--- Ostatnio edytowane 2010-06-09 02:38:50 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Obie sukieneczki są piękne, choć mnie bardziej urzekły czerwone kwiaty. Tak urok prostoty.. Super!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Obie sukieneczki są piękne, choć mnie bardziej urzekły czerwone kwiaty. Tak urok prostoty.. Super!!!
Mnie też bardziej urzekła sukienka w czerwone kwiaty - można fajnie pokombinować z dodatkami :) Prosta ale ten materiał - coś pięknego.

Ale i turkusowa kreacja ma wiele uroku :)

Wojtku bardzo się cieszę, że mamy WAS OBU na forum :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super sukienki:):):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja nie lubię takich wzorzystych tkanin. Co nie zmienia faktu, że sukienki są pięknie uszyte. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Oto modna sukieneczka z tiulu, o jakich pisze Susanna na wątku Magdy. Sukienka jest z naszej pracowni, ale jeszcze raz zaznaczam, że jej nie szyłem, tylko koleżanka. Ale sukienusia jest super !!!

30 stron: « < 20 21 22 23 24 25 26 > »

Wątek jest zablokowany.