Wersja do druku

30 stron: « < 18 19 20 21 22 23 24 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witajcie! :)dawno mnie u was nie było,i teraz staram się nadrobić zaległości. Zaczełam oczywiście od twojej stronki ,Wojtku no i muszę przyznać że jestem w lekkim szoku. ta bordowa suknia piękna, nad czarną , tą z tym dekoltem podkoszulkowym już myślę, no ioczarował mnie ten jasny żakiecik- cudo. A ta alba dla dziewczynki- nie widziałam piękniejszej, wiem co mówię bo też miałam teraz córcie do pierwszej komuni. Jak czytam wasze wypowiedzi na temat prezentów,i dziesięcin, to włos mi się jeży. U nas było normalnie ,przyjęcie w domku, prezenty jak najbardziej dla dziewięciolatka, a co do ofiar ,to oczywiście był prezent ale taki zktórego może kożystać cała parafia.No i ta ofiara dla dzieci misji, ale ksiądz powiedział wyrażnie ,że datek ten jest nieobowiązkowy, i zeby to niebyła jakaś duża kwota, bo nie oto tu chodzi.Najważniejsze w tym wszystkim jest to aby uczyć dzieci dzielenia się z innymi tym co mają.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczna ta sukienka.Połączenie kolorów dalo bardzo fajny efekt.:):)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Znów mam straszne zaległości.
Kochane dziewczyny, za dużo szyjecie i ja jako starszy człowiek nie nadążam za Wami. Ale piękne ciuszki pojawiają się na naszym forum, jest co oglądać !!
Aby nie być w tyle takie dwie sukieneczki , które szyłem ostatnio ( głównie na uroczystości komunijne ).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ladne sukieneczki.Lubie ten fason.
A tak Wojtku,poprostu pieknie szyjesz.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Podoba mi się ta granatowa. Ostatnio bardzo lubię wszelkie marszczenia.
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Cosik w niej brakuje troszkę monotonna
Przedni panel/biust/ wygląda jakby klientka mała biust XXXXXL brakuje dodatku pionowej wypustki/lamówki/ w innym kolorze,wiem,że to technicznie jest możliwe To klientka w tym będzie chodzić a nie ja.
Dół mi się podoba Tak jak kiedyś gdzieś powiedziałem-do czarnego/kolor neutralny/pasują wszystkie barwy
W pasie zaakcentował bym też innym kolorem
A Ty Wojciechu-Pierwszy co o tym sadzisz?
Nie będę Cię chwalił, bo jak zwykle pokazujesz krawiectwo przez wielkie K i CHWAŁA CI ZA TO
POZDRAWIAM:)
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Administrator
Ta jasna sukienka w paseczki aaaa... piękna! I jak pasek tutaj idealnie pasuje, nie przytłacza kreacji a dodaje charakterku :) Wojtku w ogóle to dziękuję za uroczego e-maila, odpisze z domu :) I muszę się o coś zapytać ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Według mnie sukinki po prostu bomba! Nieprzekombinowane, eleganckie i proste :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta granatowa ,Wojtku cudo :)
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Arturze, można różne ciekawostki wprowadzić do tej granatowej sukienki ( lamówki, paseczek itp.), ale poszło to w tym stylu, ja w tym nie będę chodził.
A tak dla podtrzymania tradycji szycia moje dwie następne sukieneczki. Mnie osobiście się podobała ta sukienka z dżinsu, jest modna , są falbanki, a jakże praktyczna. Jakie są Wasze opinie, miłe koleżanki ???

30 stron: « < 18 19 20 21 22 23 24 > »

Wątek jest zablokowany.