Wersja do druku

30 stron: « < 21 22 23 24 25 26 27 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pasek mi w niej przeszkadza...
piękna sukienka dla młodej dziewczyny!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Dla młodej, zwariowanej dziewczyny - idealna! Świetnie wyszła i ten kolorek - miodzio :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Chcę pokazać bardzo ciekawą sukieneczkę. Jest to połączenie cieniutkiej skórki z koronką. Nawet nieżle się to szyło i dobrze układa się na klientce. Jak Wam się podoba ?

--- Ostatnio edytowane 2010-06-12 11:30:27 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chcę pokazać bardzo ciekawą sukieneczkę. Jest to połączenie cieniutkiej skórki z koronką. Nawet nieżle się to szyło i dobrze układa się na klientce. Jak Wam się podoba ?

--- Ostatnio edytowane 2010-06-12 11:30:27 przez Wojtek ---
Jest barrrrrrrdzo ładna.
Jesteś mistrzem.
Wojtku chciałabym abyś pokazał takie sukienki od wewnątrz.Myślę,że niejedna z nas chciałaby coś takiego zobaczyć.Często wydaje nam się,że pewne rzeczy nas przerastają i nie pokonamy.A w końcu okazuje się,że to nie jest takie trudne.
Dodajmy ludziom power(a).

Pozdrawiam i chylę czoło.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku prześliczna ta sukienka, Bardzo elegancka i unikatowa, prawdziwe mistrzostwo, Wojtku czy wiesz może gdzie kliejentka kupiła te materiały??
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niesamowita kombinacja. Ale pasuje!
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bajeczna!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Wow super sukienka, taka z pazurem :>Podoba mi się, widziałabym taką w szafie :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Niespodzianka
Pierwsza sukienka-tiulowa-jest ciekawa, tzw. bałagan twórczy-kontrowersyjne zestawienie barw,ale jest ładna
druga-o.k.-wg. mnie fajny byłby efekt gdyby to było osobno. Góra-ten gorset z metalowym na przodzie zamkiem i dół-ta spódnica, Dół sukienki podoba mi się
Pytanie-Czy sukienka jest na zamek,czy na troki?
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dla mnie sukienki wzorzyste są rewealcyjne!!!! z chęcią wzięłabym obydwie! Włąśnie takich brakuje mi w szafie. A ta tiulowa mi się nie podoba, nie w moim guście.

30 stron: « < 21 22 23 24 25 26 27 > »

Wątek jest zablokowany.