Wersja do druku

30 stron: « < 23 24 25 26 27 28 29 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
No to wklejam dalej sukienki, taka oto sukienusia w stylu lat 60-tych, uszyta jeszcze wczesną wiosną (koleżanka zdążyła fotkę obrobić). Prawda, że cieszy oko !!
Noście , kobitki, sukienki, bo to Wasz piękny przywilej, czego my "płeć brzydka" nie mamy.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienki jak zawsze super,pierwszą też wolała bym bez tiulu.Ostatnia świetna w każdym calu,ale zastanawiam się gdzie w niej iść?Jednak jak sądzę klientka wiedziała czego chce konkretnie,jak to się mówi klient nasz pan.:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wow! Taką to ja bym założyła!!!! Marzy mi się taka sukienka, jest nie-sa-mo-wita! :D Zazdroszczę tej klientce.
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zgadzam się z dziewczynami - jeansy są najczęstszym rozwiązaniem kiedy nie ma się pomysłu co założyć...
sukieneczki są piękne :D
Avatar użytkownika
Świeżynek
Piękna sukienka. Niestety, już nie na moją figurę, ale klientka pewnie będzie zachwycona. Czy to len?. Pytam się, bo w zamierzchłych czasach miałam coś podobnego, tylko z bufiastymi rękawami - a tkanina, to właśnie był len. Ciężki do prasowania, ale uwielbiałam tę sukienkę.
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku sukieneczka zachwyca! Perfekcyjnie wykonana, sama chętnie bym w taką wskoczyła, teraz panuje moda na powrót do przeszłości ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Sukienka w kwiaty śliczna. Bardzo podoba mi się ten materiał.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Ta sukienka w kwiatki to bawełna z czymś sztucznym. A poniżej moje ostatnie szycia, takie dwie proste sukienczki i bluzeczka. Mnie podoba się ta sukienka w kratkę, ale nad bluzką też się trochę napracowałem.
Ale słuchajcie !! Widać, że lato i urlopy, bo mamy dużo mniej zamówień w pracowni i wreszcie wychodzę z pracy po ośmiu godzinach, jak porządny człowiek. Ale coś zawsze jest do szycia.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bluzeczka bardzo pracochłonna i trąci myszką, ale czy w modzie cokolwiek się nie powtórzyło???
Wszystko jest bardzo ładne :D
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku sezon ogórkowy się zaczyna a Ciebie na forum nadal mało :>
Sukieneczka w kratkę urocza. Prosta granatowa gdy pierwszy raz zobaczyłam nie spodobała mi się ale teraz gdy patrzę na nią drugi raz to pomyślałam, że z perłami i ciekawymi dodatkami będzie interesującą kreacją! Do tego wysokie szpili w kontrastowym kolorze - ahhh rozmarzyłam się :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

30 stron: « < 23 24 25 26 27 28 29 > »

Wątek jest zablokowany.