Wersja do druku

30 stron: « < 24 25 26 27 28 29 30 >

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Zdjęcie tej ostatniej kolorowej sukienki jest niezbyt udane, bo robione za bardzo z dołu. Żle jest pokazana talia sukienki i dół, bo w rzeczywistości sukieneczka prezentuje się ładnie.
A czarny paseczek też byłby dobry kolorystycznie , jak słusznie zauważyła Xanti.
Avatar użytkownika
Niespodzianka
honia
2010-07-14 11:22:20
Artur jak to Artur,mozna przywyknąć do sposobu jego wypowiedzi,jednak ja czekam na wielki pokaz autorstwa Artura.

Powiem Hniu tak:
-Kiedy wygram w totka pokaźną sumkę, to wtedy będę się bawił w pokazy mody,projekty autorskie, telewizje, reportaże itd.
Jak narazie nie ma na to widoku i chyba sie nie zapowiada-to po pierwsze.
Drugie:-w pogoni za kasą i wyżywieniem rodziny zmuszony jestem przez nasz kraj rombać przeróbki
I jeśli Ci się wydaje,że to co robię nie nazywa się krawiectwo, to co?

Owszem mam marzenie tak jak nasza urocza, młoda koleżanka z forum Kasia M./Howtobeyourowndressmaker?/ zostać znanym projektantem, ale nie zawszelka cenę.
Honiu-pokaże, to co uszyłem, ale w swoim czasie.Mam nadzieję, że się nie obraziłaś, wkońcu jest tu to forum.
A na poprawienie humorku proponuje Ci to:

http://andante.wrzuta.pl/audio/5qzZhXcLOvz/ryszard_rynkowski_-_wypijmy_za_bledy

Pozdrawiam
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stały Bywalec
piękna tkanina:D:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
szara sukienka jest fantastyczna:):angel:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Dzięki Kasiu (howtobeyourowndressmaker) za uznanie. A ja Tobie wróżę ciekawą przyszłość w dziedzinie mody, bo masz wielki atut w Twoich rączkach. Po prostu umiesz pięknie szyć, czego wiele początkujących stylistek nie potrafi. Ty możesz swobodnie swoje projekty przekuć w realia i to jest fantastyczne !!
Jeszcze raz życzę sukcesów !!
A teraz taki wakacyjny przerywnik, bo sezon "ogórkowy", który wygrzebałem w swoim foto-archiwum.
Jakieś dwa lata temu szyłem taką niebieską sukienkę dla klientki, a że był nadmiar materiału to uszyłem także sukieneczkę dla córeczki tej pani. Potem dostałem mailem fotkę, jak te sukieneczki prezetują się na właścicielkach. CZyż to nie rozkoszne ??? Ta młoda "dama" była u nas wraz z mamą w pracowni w tym roku i jest to już ponad czteroletnia rezolutna pannica. Fajne fotki , prawda ???































Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Drogi Arturze za co miała bym się obrażać?Nigdy też nie śmiała bym twierdzić,że Twoja praca to nie krawiectwo,przecież robię to samo,też żyję w Polsce i wiem jakie są realia w naszym kraju.Ja tylko czuję ,że w Tobie dżemie ogromny potencjał twórczy,a marzenia?każdy je ma,gdyby za marzenia karali ja już dawno odsiadywała bym dożywocie.Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie.:D:D:D i życzę tej wygranej w totka.:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku,prześliczne sukienki.Mała modelka słodziutka.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Dzięki Honiu !!
Siedzimy teraz w pracowni nad seryjnym zamówieniem sukni ślubnej, sukien dla mamuś panstwa młodych i sukni dla siostry panny młodej. Ta ostatnia sukieneczka jest już gotowa, fotka poniżej (moje szycie):

--- Ostatnio edytowane 2010-07-19 22:25:14 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Bardzo ładna ta sukienka.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo ładna sukienka. Super uszyte!

30 stron: « < 24 25 26 27 28 29 30 >

Wątek jest zablokowany.