Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bo wiecie, facet, jak mówi, że coś zrobi, to to zrobi... Nie trzeba mu co pół roku przypominać!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja jestem ciekawa, czy wszyscy mężowie lubią pomagać najmniej swoim żonom? Bo jak ktoś poprosi z zewnątrz, to chwila moment sie zrobi, a ja muszę powtarzać jak mantrę :( Ostatnio robię taki pasek synowi, żeby sobie przy graniu na gitarze mógł ją na tym pasku na szyi zawiesić, tylko brakuje mi końcówki, takiego haczyka z drutu gnącego i poprosiłam o to mojego lubego, to usłyszałam, że taki pasek można kupić gotowy za 14 złoty w sklepie :beczy: A sam zaproponował żebym zrobiła...
Zibiarz, Ty też tak masz?????? hm???
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niteczka, azamiast drucika nie można zrobić dziurki obłożonej takim metalowym , dziurawym nitem? Nie pamiętam jak wygląda taki uchwyt przy gitarze.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niteczka myślę,że jak nie wszyscy, to większość tak "pomaga". Mój sam mówi, że "lokal" otwiera (garaż) i za moment pielgrzymki sąsiadów z czymś do roboty. A żona - okres wyczekiwania kilka lat:prosi:. Albo się sama zabiera.
Choć maszyny mi ostatnio nawet expresowo naprawił (kilka dni):pocieszacz:

--- Ostatnio edytowane 2015-02-19 08:34:00 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szkoda, że za tą, nawet jeśli chwilową, modą na szycie nie idą kursy. Przynajmniej u mnie od lat xxx nic nie ma, a chciałabym na taki kurs pójść.

Także uważam, że jak ktoś nie ma szycia we krwi, to pewnie po jakimś czasie mu się to znudzi.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To jest gitara która nie ma mocowania na pasek na gryfie i pudle, nie ma fabrycznie na sobie żadnych oczek do trzymania paska, muszę zrobić takie chomąto na szyje, to już mam. Pasek parciany na szyi zabezpieczony jest materiałem od tego ma iść sznurek, a na końcu sznurka ma być chaczyk, najlepszy byłby z giętego drutu, takie jakby szpony,one okalają pudło od spodu i zaczepia się szponki o wlot do pudła. To proste do zrobienia, nawet ja potrafię, ale mąż niech też zrobi coś od siebie :) Nie wtrafiłam w dobrą passę męża, że tak powiem ;)

--- Ostatnio edytowane 2015-02-19 09:51:35 przez Niteczka82 ---
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wtrafiłam w dobrą passę męża, że tak powiem ;)

--- Ostatnio edytowane 2015-02-19 09:51:35 przez Niteczka82 ---
przybij 5tkę, Niteczka :okok:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale kochamy swoich mężów :buziak:
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale kochamy swoich mężów :buziak:
Kochana, miłość nie ma tu nic do rzeczy. Jesteśmy konkretne babki i tego samego oczekujemy od naszych połówek. A ponarzekać gdzieś trzeba, bo by nas wyrozdzierało ;)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Łoj tak, łoj tak Iwi :tak:
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.