Wersja do druku

83 strony: « < 73 74 75 76 77 78 79 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ahoj, melduję się :D I nawet dodam jakieś zdjęcie, a nawet trzy. Rojkowa abstrakcja
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja swoich zaległości tak szybko nie nadrobię, ale starać się będę oczywiście i postanowiłam się poprawić :) Przywołuję również do porządku wszystkie Trauty, LaGre, Iwi (trochę), FF (też trochę), Mmstychy, Japoki, BarBóry i inne te, co sobie zapomniały, żeby sobie przypomniały i chwalić na powrót się zaczęły :D

--- Ostatnio edytowane 2015-10-11 20:13:38 przez Asia ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Asia, Ty nie odwracaj kota ogonem, tylko szybciutko pokazuj co tam jeszcze z Zibim zmalowaliście;)

Te magnolie są piękne, ale mam wrażenie, że są mało wyeksponowane w tych uszytkach;)
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie zapomniały, nie zapomniały :jezyk_oko: :D. Podglądają co jakiś czas, raz dwa szybciutko, co tu się dzieje. Choć okiem czasem rzucą przynajmniej, jak nie ma za bardzo jak spokojnie poczytać i popisać :bezradny: . Przyjdzie pora i nadrobimy zaległości szyciowe i inne poważne i mniej poważne, nic się nie martw :buziak::pocieszacz:


A produkcja Zibiaszowo Rojkowa jak zwykle pierwsza klasa:oklasky:

________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj, Asiu...chciałabym się chwalić...ale czym? Podwiniętymi spodniami? Inicjałami na kapeluszu Katy Perry (pomijając, że zwyczajny haft to jeszcze zapomniałam zrobić zdjęcie :boisie: )??
poza tym cały czas kucharzę...ale tęsknięza maszynami moimi...:zalamka:
A Ciebie i Zbycha ( i LaGre też) na fb podglądam, jak wiesz;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No właśnie, ja nie wiem, co się dzieje z tym czasem :( kiedyś tu siedziałam, czytałam, pisałam, a teraz żeby nie wiem co, no nie ma kiedy :bezradny:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Extra!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Asiu, czuję się przywołana do porządku, wrzucę zdjęcia, tym bardziej, że uważam, że mam czym się pochwalić :)

Zibi, a Ciebie to nieźle wcięło! Jak idzie nadrabianie wątków? ;)
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Melduję wykonanie 238,5 % normy! Plus VAT! :)
Jestem już na bieżąco! :)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ale super, czuję się przywołana do porządku, naprawdę. Bardzo mi miło, że ktoś o mnie pamięta:))))
Też się zbieram do powrotu na forum. Przyznaję, że długo mnie nie było. Ale nieobecność mam nadzieję zostanie usprawiedliwiona, jeśli wyznam, że w tym czasie wyszłam za mąż:) Przed ślubem zakupiłam niektóre potrzebne rzeczy u Czeremchy (np. fiszbiny) i uszyłam swoją suknię ślubną (to podobno źle wróży, ale co mi tam). Więc jakby nawet moja nieobecność była zgodna z tematyką mojego ulubionego forum:)Jutro napiszę więcej i pochwalę się moimi uszytkami w swoim wątku:) Pozdrawiam Was serdecznie:):buzki:

83 strony: « < 73 74 75 76 77 78 79 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.