Wersja do druku

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Też szyję na Silverce i najbardziej podoba mi się ścieg S1 "G". Super wygląda szczególnie kontrastową do materiału nicią :)
To może ja tak odbiegając od tematu pochwalę się moją "błyskotliwością" ;D Kiedyś prowadziłam auto w czasie ulewnego deszczu, nic nie widziałam przez szybę, włączyłam nawet nadmuch... w ostateczności otworzyłam boczną szybkę żeby cokolwiek widzieć. Dopiero po chwili zorientowałam się że przecież nie włączyłam wycieraczek.... ;D Sama się z siebie śmiałam :)
Oj:rotfl:
Ja pamietam jak dostałam prawo jazdy i zaczelam autem jezdzic do pracy. Zdawałam w sezonie letnim, a kiedy przyszła zima uczyłam się jak sobie radzić na własnych blędach. Któregos wieczora wychodzilam z pracy koło 23, szyby w samochodzie zamarznięte na amen, nawet skrobaczka nie dawała rady. Moj szef ( wiekowy, nie jakis młokos ) przechodził obok i mi powiedzial, ze jedynie pomoże tutaj gorąca woda. Tak tez zrobiłam. Na szczęscie szyba nie pękła, ale kiedy woda na powrót zamarzła, nic nie było widać. Jechałam kilkanaście kilometrów z otwartą szybą z boku, wystawiajac głowę zeby cokolwiek zobaczyć:zmeczony:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Też szyję na Silverce i najbardziej podoba mi się ścieg S1 "G". Super wygląda szczególnie kontrastową do materiału nicią :)
To może ja tak odbiegając od tematu pochwalę się moją "błyskotliwością" ;D Kiedyś prowadziłam auto w czasie ulewnego deszczu, nic nie widziałam przez szybę, włączyłam nawet nadmuch... w ostateczności otworzyłam boczną szybkę żeby cokolwiek widzieć. Dopiero po chwili zorientowałam się że przecież nie włączyłam wycieraczek.... ;D Sama się z siebie śmiałam :)
Oj:rotfl:
Ja pamietam jak dostałam prawo jazdy i zaczelam autem jezdzic do pracy. Zdawałam w sezonie letnim, a kiedy przyszła zima uczyłam się jak sobie radzić na własnych blędach. Któregos wieczora wychodzilam z pracy koło 23, szyby w samochodzie zamarznięte na amen, nawet skrobaczka nie dawała rady. Moj szef ( wiekowy, nie jakis młokos ) przechodził obok i mi powiedzial, ze jedynie pomoże tutaj gorąca woda. Tak tez zrobiłam. Na szczęscie szyba nie pękła, ale kiedy woda na powrót zamarzła, nic nie było widać. Jechałam kilkanaście kilometrów z otwartą szybą z boku, wystawiajac głowę zeby cokolwiek zobaczyć:zmeczony:
Są odmrażacze w sprayu do szyb ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przeczytałam, uśmiałam się niesamowicie:rotfl::rotfl: Powiem tylko jedno, dobrze że nie mam prawa jazdy bo nie wiem czym by się to skończyło!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kiedyś wracałem autem po drugiej zmianie do domu.
W pewnym momencie wjechałem w jedną z uliczek i zrobiło się ciemno.
Po kilku metrach zatrzymalem się nie wiedząc co się dzieje.
Nagle zorientowałem się że cały czas jechałem bez zapalonych świateł, a że wszedzie świeciło się światło uliczne a na tej ulczce akurat nie bylo lamp to wszysto się wyjaśniło.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam. Chciałabym dokupić kilka szpuleczek do SilverCresta, czy pasują te od Łucznika?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Takie zwykłe proste pasują.

A ja mam inne pytanie. Szyję polar ściegiem zygzakowym i ten zygzak nie zawsze jest zygzakiem, czasami po jednym lub kilka skoków jest prosty. Co powinienem sprawdzić?
G.
________________________________________________________
Panie Boże! A mogłeś z tego żebra, taką fajną kolejkę elektryczną zrobić!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Zmienić igłę na igłę do dzianin i ewentualnie lekko ją obniżyć.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wpychać na pełną głębokość do samego stopera?? Mam igły do dżerseju i do streczu, która będzie lepsza? Jakiej grubości igłę zastosować?
G
________________________________________________________
Panie Boże! A mogłeś z tego żebra, taką fajną kolejkę elektryczną zrobić!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Do polaru wystarczy ta do dżerseju. Spróbuj średnią grubość, dajmy na to - 80.

Wepchnij igłę do samego końca, a potem ją obniż o milimetr. I tak przykręć.

Ania

________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.