Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Z tego, co widziałam, to dasz radę!:okok:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kurcze juz wyprulam ale nastepnym razem sprobuje... a klientce kaze nosic bez stanika ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
To poproszę fotę klientkowej miny:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hehehehe
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Moja to chyba wtedy, kiedy sama splisowalam sobie spódnice w kratkę. Dumna z siebie, plisy idealne.... Ale nie w tą stronę.... :D
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Auć...
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
To jest wątek- samobiczowanie :-)
Odświeżam bo chyba zapomniany nieco, a szkoda!

Moje- ...kiedy szyłam komin- taki do dwukrotnego zamotania na szyi.. Dwuwarstwowy- wierzch dla splendoru, spód arcymilusi, coby przytulnie było.. W dodatku jako prezent, czyli ważny..
Niezmiernie przyłożyłam się do wynalezienia stosownych parametrów jakiegoś ściegu, który prawie profesjonalnie ogarnąłby temat elastycznego materiału (z powodu niedostatku overloka)..
Kiedy już wszystko scaliłam i zadbałam o wykończenie szwów godne wyrobu z wyższej półki, zostawiając niezszyty fragment do wywinięcia na prawą stronę, postanowiłam od razu oczy swe nakarmić widokiem prawie skończonego uszytku..
Bardzo się zdziwiłam, kiedy zamiast szerokiego, zszytego na końcach szala miałam przez głowę przeciskać długaśną tubę o szerokości tylko trochę większej od mojej łepetyny..

Nikt mi nie wmówi, że przy zszywaniu komina można myśleć o niebieskich migdałach.. Niby zszycie czterech boków, ale może być cztery albo cztery :-)
________________________________________________________
tutu
Avatar użytkownika
Administrator
Czasem jak Ci na czymś bardzo zależy i chcesz żeby wyszło super-hiper cacy to człowiek potrafi taką gafę walnąć, że aż trudno uwierzyć, że tak można ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może jeszcze nie wtopa ale...

Mam złe przeczucia.

Zawsze chciałem sobie machnąc anorak (zakładany przez głowę).
Taki wojskowy , w kamuflażu , z kapturem , jedna duża kieszeń "kangurza" plus kilka mniejszych.
Ostatnio zgromadziłem wszystko co potrzeba (włącznie z umiejętnościami) i... Kiszka.

Rozgrzebana robota leży na szafie od dwóch tygodni , idzie wyjątkowo pod górkę :bezradny:

Chyba poczeka do wiosny.



--- Ostatnio edytowane 2016-01-16 17:21:34 przez Benedek ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Zszyłem pięknie nogawki spodni. Zeszpilkowałem je ze sobą, połączyłem, aż dziwnie łatwo poszło na "skrzyżowaniu" w kroku. Wyjąłem szpilki - no tak, nie odwróciłem nogawek. Materiał ma dwie prawe strony i nie zwróciłem uwagi. Mam piękne spodnie z szwem na tyłku do rozprasowania na prawej stronie... Idę pruć.

--- Ostatnio edytowane 2016-08-21 23:59:32 przez c64club ---

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.