Wersja do druku

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Fides to chyba masz inną instrukcję zaraz wyślę zdjęcie o co dokładnie mi chodzi...
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tutaj jest jakiś błąd, nie widzę na zdjęciu prowadnica oznaczonego nr 7 a w opisie jest

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jeszcze proszę zobaczcie czy mam dobrze nici nawleczone i czy to coś zaznaczone strzałką do czegoś służy? Dodaje jeszcze zdjęcie mojego sciegu 4 nitkowego

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jeszcze coś takiego pokaze. Chwilami scieg jest prawidłowy a momentami takie przepuszczanie... zmieniłam igly i jest lepiej niż na tym co wcześniej pokazałam ale dalej coś nie gra

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chyba się A z B zamieniło na "rysunkach" i co wyjaśniają? Rozrywkowa instrukcja ; )

Prowadniki 7 i 8 to chyba to ; )
8 ma oznaczenie AB i C






--- Ostatnio edytowane 2023-02-11 11:19:18 przez Fides ---

--- Ostatnio edytowane 2023-02-11 11:19:39 przez Fides ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Prowadniki
Avatar użytkownika
Świeżynek
Fides - to co wysłałaś jest na innej stronie, opis na zdjęciu które dodałam jest do tego zdjęcia
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Poddaję się, może się A nie zamieniło z B...
Na tym zdjęciu z igłami nie ma prowadnika nr 7 (i nawet całego prowadnik nr 8), a gdyby był to wtedy zdjęcia by coś wyjaśniały. Obecnie główna różnica to na A dwie nitki, na B jedna nitka.
Dlatego się poddaję

Aby powstał prawidłowy ścieg, musi być dobra współpraca pomiedzy:
Igłami: poprawnie włożone (odp. głęboko), dobrane do obrzucanego materiału, igła nie może być tępa czy wygięta
Nóżem
Nawleczeniem
Naprężeniem
Oraz ważne, aby maszyna była czysta i naoliwiona oraz w dobrej kondycji płytka ściegowa

--- Ostatnio edytowane 2023-02-11 20:22:21 przez Fides ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
klaudiaa1616, zwróć uwagę, że u Ciebie prawa igła jest za płytko włożona. zgadza się? Popatrz na zdjęcie, które dodałaś, czubek lewej igły jest niżej niż prawej, czubki powinny być na różnych wysokościach. Tak jest prawidłowo.
prośba do świeżych czytelników szukających rozwiązania swojego problemu, proszę przeczytać całą rozmowę
Oczywiście chodziło mi o zdjęcie z instrukcji. Dodałam zdjęcia, aby mieć pewność że mnie rozumiesz, chociaż sądzę, że wczoraj już zrozumiałaś, ale na wszelki wypadek i dla jasności dla innych nie zaszkodzi ilustracje dołączyć

--- Ostatnio edytowane 2023-02-11 20:34:12 przez Fides ---

--- Ostatnio edytowane 2023-02-12 08:59:13 przez Fides ---

--- Ostatnio edytowane 2023-02-17 16:27:53 przez Fides ---

--- Ostatnio edytowane 2023-02-17 16:30:13 przez Fides ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Fides, dziękuję za sugestię, sprawdzę to jeszcze. Igły co prawda są troszkę na różnych wysokościach ale moze jeszcze coś trzeba poprawić... Jak sprawdzę to dam znać czy coś się zmieniło
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Klaudio, uzupełniam powyższy wpis zdjęciami; )

I pewnie, wszystkie informacje trzeba sprawdzać ; ))) poprzyglądać się z każdej strony

--- Ostatnio edytowane 2023-02-12 09:07:15 przez Fides ---

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.