Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zasugerowałam się cholera waszym sernikiem i u Putki kupiłam coś z ostrym odbiciem. Nie należy korzystać z suprhiper, ale u piekarza niestety 100% że kupimy.. Szarlotka była tylko, po tym już nawet jabłko i stare odmiany... Na słodko jakiś obiad ... może oprócz naleśników z serem dla chorych ludzi ktoś zna jeszcze oprócz kupnej pity jakiśprzepis?
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziewczyny a jaki ekspres do kawy polecicie? Sama do tej pory korzystałam z ekspresu do kawy jedynie w domu i miałam na kapsułki. Jednak teraz chciałabym sobie kupić coś do biura. Dla siebie, mojej pracownicy ale również i dla klientów. Tak więc tym razem marzy mi się jakiś profesjonalny ekspres do kawy automatyczny.

Może jakieś sugestie co wybrać?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Talmi - może lepiej poczytać opinie w sieci, może jest jakieś forum "ekspresowe", albo poszukać na stronach marketów. Tu raczej wymieniamy się informacjami o sprzęcie krawieckim...
Avatar użytkownika
Administrator
Co tam piekliście na Wielkanoc do popołudniowej kawki?
U mnie tradycyjnie baby drożdżowe i po mazurku: z bezą orzechową i mój najukochańszy - z lemon curd :)
Pochwalta się :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nic nie piekłem.

Jadłem - szarlotkę domową i jakieś kupne wynalazki. Dużo. Za dużo :bezradny:

Odreagowywałem remont :D
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Szarlotka domowa warta grzechu :) Remont dobrym pomysłem na spalenie tego co się za dużo odłożyło. Mnie na szczęście remont nie czeka ale jakieś większe sprzątanie w szafach to i owszem :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Remont dobrym pomysłem na spalenie tego co się za dużo odłożyło.
Że jaaak ???

Przy tej ilości pizzy ?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Przy tej ilości pizzy ?
Nic mi o tym nie wiadomo :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O, bym dużo za miseczkę taką owoców dała dzisiaj, mam chandrę... nawet szyć się "nie chce ", choć mam materiał, a nawet i pomysł "odwalenia " tych kuponów 0,5 m z groszami. Tak to cięężko się poruszam, boli mnie kręgosłup jak cholera, wyleciały niepoprawnie dyski więc sąsiedzi donoszą mi żarcie,ale chce się odmiany.
A może macie jakiś nowy pomysł na "nowy ciuch"booo...stary okres się skończyl, w magazynku dotrwały stare a piękne: satyna róż z cekinami, fiol. "poleciały" jako szal, kwiaty pasują do butów bo czarne na białym, słowem- bajeczka ale made 0,5m.
Może koszulinę like męską z kamuflaży.Szaro - białe,bawełnę - mam jeszcze i kwiatki też na obecny wymiar,-22 kg.
Do bojówek, jak na obecne demonstracje, polecam.
Gdzieś mi się też podziała kamizela długa retro- like męska.
Mam tylko skóra+jeanswear za lekkie na to, za ciężkie na co innego...?
Za to z szydełkiem walczę, bo chora jestem, a druty piękne, ale niedostępne dla bolesnych i sztywnych palców rąk i nóg.

--- Ostatnio edytowane 2022-06-03 07:08:23 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

6 stron: < 1 2 3 4 5 6

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.