Wersja do druku

31 stron: « < 22 23 24 25 26 27 28 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rozumiem, rozumiem, tak wczoraj podejrzewałam, że pewnie szefostwo ma tu wiele związku z takim stanem rzeczy:/ Uważam jednak, że powinni się wstydzić, biorą od klientów pieniądze a nie zadają sobie trudu, żeby klientom rzetelnie opisać towar. To może w sumie i godne pochwały, że ta kobieta stara się opisywać, choć może czasem wyświadczyć niedźwiedzią przysługę. Przepraszam, że się uniosłam, ale jestem cięta na sprzedawców.

Patrzyłam w książki, czy jest sposób na odróżnienie wiskozy od bawełny, ale chyba nie da się tego zrobić w warunkach domowych. :( Ale po praniu bawełna może stracić gładkość i "śliskość", bo nakładane apretury stopniowo schodzą z bawełny. Tak było w przypadku jednej z moich satyn bawełnianych. Wiskoza natomiast pozostanie dłużej bez zmian.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Xanti, sukienka letnia jest fajniusia, ale ta w róze - wczesniejsza - powalająca!!!!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Xanti piękna, po prostu super :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
trochę nowości wg wykrojów papavero
torebkę szyło się ekspresowo, chociaż po zastanowieniu po co mi kolejna torebka...?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Xanti torebka na pewno się przyda!!!Sukienka też fajniutka!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Lubię takie sukienki do noszenia na coś - bluzkę czy golfik...Oczywiście, żadnej sama nie mam ;-) :D:D

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka bardzo mi się podoba a torebek nam kobietą nigdy nie jest za dużo :) sama bym chciała sobie uszyć taką torebkę ale jakoś nie mogę się zebrać :):):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Torebka jest śliczna i tak szybko uszyta!
Moja skrojona i przeszyta leży od 3 miesięcy już chyba :(
Sukienka też ładna ,tez nie mam takiej, bo ja to w ogóle mam mało sukienek :( ale kal tylko znajde czas i u mnie będzie sukienka
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Piękna torebka!! I sukienka urocza. Ja tez lubię sukienki, wkładane na coś :) A napisz proszę jak się szyło z wykroju papavero ??
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuje :D

Odpowiadając na pytanie Sus - dobrze. Jest tylko jeden wykrój przy szyciu którego psioczyłam - ale nie wiem czy to wina szablonu, czy materiału. Generalnie dobrze się szyje z wykrojów papavero :)

31 stron: « < 22 23 24 25 26 27 28 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.