Wersja do druku

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
dziekuje za pomoc ale zadam wam najdziwniejsze pytanie z tych ktore dostalam ile sciegow recznych na minute moze zrobic najslabszy krawiec? na to pytanie to juz naprawde nie wiem jak odpowiedziec jest strasznie dziwne
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
rzeczywiscie dziwne pytanie
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
myślę ze to podchwytliwe pytanie :P najsłabszy krawiec nie zrobi żadnego bo nie potrafi :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
no ale wiesz skoro jest krawcem to jakies pojecie chyba o sciegach ma...
Avatar użytkownika
Świeżynek
albo mam takie glupie pytanie ile sciegow na minute zrobi maszyna elektryczna
Avatar użytkownika
Świeżynek
albo ile sciegow na minute zrobi maszyna nozna
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
zalezy jak szybko sie pedaluje :) hehe
trzeba bylo chodzic do panstwowej szkoly
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Te pytanie są dziwne. O jaką maszynę elektryczną chodzi? Domową? Przemysłową? Przecież się różnią, między markami też są różnice. Z maszyną nożną to może mniejszy kłopot, bo jest chyba granica prędkości pedałowania. Musisz znać dokładne wartości? Czy podać przedział?
Może chodzi po prostu o uświadomienie, że najwolniej szyje się ręcznie a najszybciej na przemysłówce?

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Elizo, przyznaj się, że trollujesz! robisz podpuchę i tyle. :D

jeśli zaś piszesz prawdę - to pomyśl i przeczytaj jeszcze raz pytania ze zrozumieniem, to wiele Ci się wyjaśni.

Brak podręczników????
Wiesz, chemię nieorganiczną na 1 roku też miałam wykładaną bez podanego podręcznika wiodącego, i co? wszyscy uczyli się z notatek! z wykładów, na które żeśmy chodzili! zapewne też masz jakieś notatki - przejrzyj je!
Fizjologia roślin? herbologia? tyle poodkrywano nowych rzeczy, zależności, że podręczniki zanim zostały wydane, już były przestarzałe... też uczyliśmy się z notatek zapisanych w trakcie wykładów...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hmmm, a propos podręczników, to jakoś nie mogę uwierzyć, że nie ma możliwości kupić jakiegokolwiek. Przecież są takie, nieraz z nich korzystałam, choć do szkoły krawieckiej nie chodziłam...
________________________________________________________

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Wątek jest zablokowany.