Wersja do druku

10 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystki prosze o pomoc przedemna egzamin czeladniczy z zawodu kraiwec doatalam pytania na ktore mam znalesc odpowiedz lecz na niektore nie umiem udzielic odpowiedzi moze mi ktos pomoze
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ten wątek został przeniesiony z kategorii REGULAMIN FORUM.
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
jak bedziemy wiedziec,to podpowiemy :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
od czego zaczynamy sztuke krawiecka np marynarke?
Avatar użytkownika
Świeżynek
jakich maszyn uzywamy w krawiectwie miarowym?
Avatar użytkownika
Świeżynek
czy kieszenie nakladane umieszcza sie wtym samym miejscu co kieszenie ciete?
Avatar użytkownika
Świeżynek
z jakiego wymiaru wylicza sie kroj?
Avatar użytkownika
Świeżynek
prosze niech mi ktos pomoze
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Nie wiem jakich odpowiedzi oczekują egzaminatorzy od Ciebie dlatego nie będę pisać nic żeby nie wprowadzać Cie w błąd, skoro zdajesz egzamin to na pewno było jakieś szkolenie na którym powinny być udzielone odpowiedzi na ten temat lub podręczniki. Ja szkołę skończyłam wiele lat temu, poszłam do niej bo mama mi kazała i nic już nie pamiętam, nawet jak po latach zaczęłam szyć i chciałam skorzystać z podręczników, których używałam, jak zaczęły wychodzić braki w wiedzy, to już nie miałam z czego bo zostały zniszczone przez wodę, jak zalało moim rodzicom piwnicę. Poza tym próbuj szukać w internecie, czasem to zajmuje wiele czasu, ale trzeba próbować wpisywać kombinacje różnych haseł.Ktoś kiedyś powiedział że w internecie można znaleźć wszystko , jeżeli nie można tego znaleźć to znaczy że tego nie ma w ogóle.Może jeszcze dotrze tu ktoś kto zna odpowiedzi i Ci ich udzieli... Ja mogłabym odpowiedzieć na te pytania, ale tak jak ja to robię, według swoich umiejętności i praktyki jaką posiadam, nie wiem czy to będzie zgodne z teorią książkową :-S

--- Ostatnio edytowane 2011-06-23 13:50:44 przez Magda ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja chodzilam trzy lata do szkoly ale moje kolezanki maja egzamin w centrum ksztalcenia praktycznego takze uczyli nas pod tym katem a ja mialam prywatna praktyke i naleze do cehu jako jedyna z klasy i dltego jako jedyna zdaje tam egzamin a w zawodowce podrecznikow zesmy nie mieli i juz szukam jak tylko sie da dlatego pomyslalam o takim forum ze moze ktos w ten sposub mi pomoze
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
moja droga proponuję Ci jeszcze raz przeczytać swoje pytania ze zrozumieniem, skoro chodziłaś 3 lata do szkoły krawieckiej na pewno znasz na nie odpowiedź ponieważ sa one bardzo proste. Przez trzy lata na pewno coś uszyłaś więc pomysl co musiałaś zrobić aby zabrać się do szycia danej sztuki. Jeśli szyłaś coś dla siebie lub znajomych można to nazwać szyciem miarowym więc masz już odpowiedz jakich maszyn można używać do szycia miarowego. Prawdopodobnie uczyliście się również zdejmować miary z człowieka, które potem stosujemy do tworzenie form,przypomnij sobie które wymiary są najbardziej istotne. Jeśli natomiast chodzi o kieszenie to wszystko tak na prawde zależy od fasonu i obowiązującej mody, ale trzeba pamiętać też o funkcjonalności wiec kieszonki powinny być tak uszyte zeby rączke łatwo było włożyc do kieszeni. Jeżeli mimo wszystko w dalszym ciagu nie bedziesz pewna odpowiedzi to daj znać.

10 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Wątek jest zablokowany.