Wersja do druku

15 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tak zgadłeś :(
jestem bardzo rozczarowana myślałam że ta zagadka jest trudniejsza :(
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Niespodzianka
..bo znam inaczej sformułowane pytanie, a mianowicie:
TEN KTO JEJ POTRZEBUJE O NIEJ NIE WIE
TEN KTO JĄ ROBI JEJ NIE CHCE
itd..
:)
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Administrator
REGGI-czy totrumna?
Kamienie- są klejone klejem na gorąco i pomalowane olejnymi farbami/do malowania obrazów/
+ nałożony lakier A wszystko z "Biedronki" hi hi :)
Pierwsze słyszę, że kamienie można kleić! Wow, super sprawa, żółwik naprawdę wygląda jak żywy. Można go do ogrodu dać pod krzaczek zamiast tych okropnych, strasznym krasnali.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Arthur po jakiej szkole ty jesteś że takie fajne rzeczy robisz?? Podziwiam :D
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Jestem po ZSZD/zawodówka/ I TK/technikum/ i takie tam kursy
Coś z krawiectwa: Jest rok 1993 MOJA PRACA DYPLOMOWA- modelką była moja siostra
Kostium asymetryczny z winogronami-aplikacja, ręczna robota Dodatkiem była uszyta przeze mnie stożkowa torebka
Za to "dzieło" otrzymałem najwyższą ocenę- celujący
________________________________________________________
  
Artur


Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
MOJA PRACA DYPLOMOWA MOJA PRACA DYPLOMOWA MOJA PRACA DYPLOMOWA MOJA PRACA DYPLOMOWA MOJA ORACA DYPLOMOWA
Avatar użytkownika
Administrator
Nie dziwię się ze dostałeś najwyższa notę - kapitalny żakiet, Lady Gaga mogłaby go skopiować!! Jestem pod ogromnym wrażeniem :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przecudny ten komplet masz do tego prawdziwy talent, twoja siostra musiała być dumną modelką.(niewiem czy to dobrze zabrzmiało)

P.S. Robiłam kiedyś dla siostry podobne kolczyki :P

--- Ostatnio edytowane 2010-04-26 20:14:03 przez reggi ---
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej piękny ten żakiet a o szkołę pytałam ponieważ patrząc na twoje dzieła szybciej posądziłąbym cię o szkołę plastyczną i dodatkowo kursy krawieckie - cóż artystyczna dusza z ciebie, nie ma co tym bardziej podziwiam. Ja tam szyje hobbystycznie chociaż mąż ostatnio sprawił mi śliczną Bernine (nie najwyższy model ale mi w zupełności wystarcza) i też robie różne rzeczy gdy mam czas wolny (rysuje , robię biżuterię, szyję, tylko takich ozdób na półkę nie wykonuje gdyż nie mam miejsca aby to w domu trzymać a szkoda bo mnie czasem nachodzi taka potrzeba twórczego wyłądowania stresu po powrocie z pracy). Tak na marginesie to ja nauczyłąm się szyć (co prawda ręcznie) będąc dzieckiem - szyłam ubranka dla lalek i tak mi została smykałka do szaleństwa z igłą. Ale podglądałam babcię która miała Łucznika i potem gdy dostałam maszynę do szycia łatwo mi przyszło się przestawić. Szycie to jedna z tych czynności która wymaga i uczy staranności i cierpliwości.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No,no Arturze ty to potrafisz zaskoczyć.Piękny kostium.Poproszę o więcej,może coś z tego stulecia?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
isazet84 to może zrób taką ozdobe na półke zrób sobie zdjęcie i podaruj znajomym lub rodzinie :)
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


15 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.