Wersja do druku

15 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szczerze powiem to mi też do gustu nie przypadła, zbyt dużo przepychu. Na dodatek jest ciężka- jak w takie sukience wytrzymać cały dzień?
Ja dzis ma pierwszą przymiarkę, nie mogę się doczekać :) i już odliczam dni do wesela:)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
A mnie się takie suknie bardzo podobają i tak jak Artur, jak byłbym kobitką, z wielką przyjemnością założyłbym taką kreację. Natomiast w szyciu taka kiecka jest rzeczywiście uciążliwa, ale efekt szycia wynagradza potem wszystko, przynajmniej u mnie, a już takie suknie szyłem i chyba w najbliższym czasie czeka mnie udział w takim szyciu.
Avatar użytkownika
Administrator
To ja również wypowiem się ale negatywnie. Nie podoba mi się ta sukienka, za dużo w niej wszystkiego. Nie mój styl, lubię długie sukienki ale bez tych wszystkich drapowań, upięć i innych ozdobników. Na jakimś pokazie to bym założyła ale na swój ślub nie. Zresztą jestem za drobna do takich sukien. Wiem, ze są kobiety uwielbiające przepych i suknie w stylu księżniczek. Ja się do nich kategorycznie nie zaliczam :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Niespodzianka
MONKA I SUS- nie mogę się doczekać, aby zobaczyć WAS w tych wymarzonych sukniach.
Tak, czy siak życzę Wam dziewczyny- jak najmniej stresu przedślubnego
POZDRAWIAM
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A mnie się suknia podoba i to bardzo!!!
Nie w kategoriach czy bym założyła, czy nie, bo już mam to za sobą, ale w kategorii ładne lub nie..
Urocza :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A mnie się suknia podoba i to bardzo!!!
Nie w kategoriach czy bym założyła, czy nie, bo już mam to za sobą, ale w kategorii ładne lub nie..
W tej kategori to mi sie suknia bardzo podoba, ale w życiu takiej sukni na własny ślub nie ubrała bym,

--- Ostatnio edytowane 2010-05-05 17:38:38 przez reggi ---
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Niespodzianka
..next, ciekawostka
Jest to spódnica, którą uszyłem mojej żonie na WALENTYNKI-2009r, kolor-ciemna śliwka, tkanina-tafta;bez podszewki, zamek kryty z boku =>to ostatnia rzecz, jaką uszyłem na prezent.I jak może być?
________________________________________________________
  
Artur


Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
ORYGINAŁ z 11.2008r spódnica wg. wzoru "szczegóły" WYGLĄD?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
spódnica - super B-), chciałabym mieć taką.
Arthurze, załóż wątek w Naszych Dziełach i chwal się tym, co uszyłeś ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładna spódniczka!!
Avatar użytkownika
Administrator
spódnica - super B-), chciałabym mieć taką.
Arthurze, załóż wątek w Naszych Dziełach i chwal się tym, co uszyłeś ;)
POPIERAM :) Arturze zakładaj swój wątek :] i wklejaj fotki swoich dzieł.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

15 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.