Wersja do druku

10 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Kochani!
Z dniem 07.12.2009r. rusza zupełnie nowe forum krawieckie! Zachęcam Wszystkich miłych GOŚCI i OBSERWATORÓW do rejestracji oraz do czynnego uczestnictwa w życiu forum.
Czekam na Wasze sugestie i spostrzeżenia :) Będę je brała zawsze pod uwagę. Chcę abyście się to WY tutaj dobrze czuli :)
Stare forum tj. www.krawiectwo.fora.pl oczywiście pozostanie ale mam nadzieję, że w formie ARCHIWUM.

Moim marzeniem jest aby to forum było miejscem przyjaznym, aby atmosfera tutaj panująca zachęcała do częstych odwiedzin, abyśmy się dobrze znali i wzajemnie sobie POMAGALI 0:-) W założeniu ma to być miejsce spotkań ludzi z bogatym doświadczeniem krawieckim jak i zupełnych "świeżynków" ;)

Nie będzie Was - nie będzie forum. Bo forum to ludzie :) Tak więc WITAJCIE!

Susanna

________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Będzie nie inaczej .Przydała by się temat ,zupełnie z innej bajki czyli pogaduchy przy kawie i ciastku .Można go podciągnąć pod misz masz aleeee
Czy można było by tu zamontować taki mały czat na dole forum ? Nigdy nie zakładałam forum .Ale na niektórych są takie małe ,na teraz i już .Czyli rozmowa na gorąco.Nie wiem czy inny mają ochotę na taką rozmowę .Bo ja i owszem :))) spytać można :))))
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
z tym czatem to całkiem fajny pomysł ja bym chętnie na nim bywała. tzw. czat krawiecki, lepiej chyba pogadać z kimś bezpośrednio przez czata niż poprzez posty, szybciej wtedy.
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Administrator
Będzie nie inaczej .Przydała by się temat ,zupełnie z innej bajki czyli pogaduchy przy kawie i ciastku .Można go podciągnąć pod misz masz aleeee
Czy można było by tu zamontować taki mały czat na dole forum ? Nigdy nie zakładałam forum .Ale na niektórych są takie małe ,na teraz i już .Czyli rozmowa na gorąco.Nie wiem czy inny mają ochotę na taką rozmowę .Bo ja i owszem :))) spytać można :))))
Migotko można misz-masz zmienić na pogaduchy przy kawie - w sumie brzmi sympatyczniej i bardziej zachęcająco ;)
Co do czatu to pojawi się ale jeszcze nie teraz. To jest inne forum niż popularne php i trzeba nad czatem mocno popracować :/ A to potrwa. Melodia przyszłości ale będę pamiętać o tej sprawie :)

Jak się Wam podoba maszyna do szycia? Myślę, że jest bardziej stylowa niż ta "pani", która była poprzednio no i lepiej nawiązuje do naszego forum :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
B-)
Pewnie że się podoba :)
Czat nie konieczny ,ale przyjemny ;))
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo się cieszę, że mogę z wami być przy starcie nowego forum na pewno będę tu często zaglądać . Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Świeżynek
Melduję się na nowym "starym" :) forum.Faktycznie migracja nieunikniona:D
Życzę wam i sobie wiele miłych i inspirujących chwil tu spedzonych.
Maszyna przepiękna!
Czat to super pomysł-mam nadzieję,że kiedyś się udaB-)
Avatar użytkownika
Administrator
Marto cieszę się, że jesteś od początku na tym forum :) W ogóle się cieszę, że nie zostałam tu sama... Kochane :angel::angel:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam i ja na nowym forum. nie może byc inaczej. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich na nowym forum i oczywiście w Nowym 2010 Roku...Mam nadzieje dobrze bawić sie z wami:)))):D

10 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.