Wersja do druku

8 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pisałam o Dianie na swoim blogu. I tutaj też założyłam kiedyś wątek, poświęcony Dianie. Ale chyba zaginął.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pisałam o Dianie na swoim blogu. I tutaj też założyłam kiedyś wątek, poświęcony Dianie. Ale chyba zaginął.
CZy moglabys prosze podeslac bezposredni link? Bo na Twoim blogu znalazlam tylko opis modeli, ale nie znalazlam nic o szyciu z Diany? A jestem bardzo zainteresowana, czy tylko ja mam problemy z wielkoscia, i rozmiarami modeli etc. Wszelkie dodatkowe inf. bede b. uwaznie czytac. Tu gdzie mieszkam Diany nie ma w ogole, ja przywoze z Niemiec, kiedy tam jade na konferencje, wiec sila rzeczy kontakt z czasopismem mam tylko bardzo okazjonalny.
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Administrator
Podaj linka to połączymy wątki.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szyję wiele rzeczy z Diany i dużo pisałam o szyciu, ale jutro przejrzę dogłębnie wszystkie wpisy i podam linka do wpisów o rozmiarach.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Słuchajcie Krawcowe i Krawcy! Jestem ciekawa, czy ktokolwiek tutaj szyje z Diany, czy tylko ja? Nie będę pisała, co o niej sądzę, bo już kilka razy to robiłam w innych wątkach. Ale jestem ciekawa, czy tylko ja szyję z niej, czy są jeszcze jakieś inne osoby? Oczywiście, ja krawcową nie jestem :)
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ta wiadomość została przeniesiona z kategorii POGADUCHY PRZY KAWIE.
Avatar użytkownika
Administrator
Kilka (dobrych) lat temu kupiłam 2-3 numery Diany ale na tym moja przygoda z tym czasopismem się skończyła.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Moja przygoda z Dianą tez trwała krótko,skonczyła sie na dwóch numerach
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
kiedyś chciałam nawet kupić jeden nr dla wykroju szlafroka. nie podobało mi się, że ma rozmiarówki typu 38/40, 42/44
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie tylko są takie rozmiary, ale faktycznie, dużo jest form od rozmiaru 38. Ale mnie akurat to nie przeszkadza, bo zawsze mogę do siebie dopasować. Natomiast jeżeli szyję mamie coś, albo ciociom, to rozmiar 48 jest tutaj akurat. Natomiast w Burdzie muszę jeszcze sztukować, albo wykroić większą formę. Natomiast Diana podoba mi się jeszcze dlatego, ze prawie każdy numer jest ciekawy. Jest naprawdę wiele projektów w moim stylu, jakie lubię, natomiast Burda już nie każda taka jest :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja też czasami szyję z Diana Moden i ogólnie powiem dobrze się z niej szyje:)

8 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.