Wersja do druku

62 strony: « < 53 54 55 56 57 58 59 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Violina właśnie myślałem o Singerze wersja 8xx to dobre maszyny i mogą służyć jeszcze wiele lat ,a można do nich nieco dokupić, i troszkę funkcji przybędzie ,mam nadzieję ,że nie potrzebujesz używać maszynę do szycia profesjonalnie
którą maszynę nie używasz.Nowa maszynę powinnaś znalezć jeszcze u dobrego sprzedawcy.Może jesteś z Łodzi?Obawiasz się kupić na Olx lub Sprzedam.pl
Jakiś czas temu znalazłem sklep oczywiście na stronie www były tam świetne maszyny komputerowe One plus tez tam było ,może uda mi się sklep.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
większość pisze o maszynach "z wyzszej półki" - a ja mam Singera Tradition 2282 z Lidla. Od wczoraj. Sprawuje się dobrze. Mógłby być troszeczkę cichszy - no ale to pojęcie względne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
witam.
Jestem nowa na tym forum.
Potrzebuję pomocy.
W zeszłym roku kupiłam w lidlu maszynę do szycia Singer brilliance 6180 (komputerowa). Do wczoraj szyła bez żadnych usterek. Dzisiaj próbowałam szyć, ale pojawiał się sygnał C 4:(. Próbowałam znaleźć odpowiedź w dołączonej do maszyny książce, lecz nic nie znalazłam.
Czy któraś z Pań mogła by mi pomóc?

Pozdrawiam Joasia

--- Ostatnio edytowane 2017-03-29 18:57:49 przez jb110 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wyłącz maszynę z prądu. I sprawdź, może coś zalega w bębenku, może wymaga czyszczenia? Posłuchaj jakie dźwięki wydaje maszyna, może inaczej pracuje. Sprawdź czy nitki są dobrze poprowadzone, nawlecz ponownie.

Serwis i dystrybutor maszyn Singer w Polsce to Arka Radom. Można tam zadzwonić. Być może coś podpowiedzą.
Dla Singerów z Lidla to niemiecki dystrybutor i serwis, prawda?

--- Ostatnio edytowane 2017-03-30 10:03:25 przez Fides ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuje za szybką odpowiedź.
Rzeczywiście maszyna wydawała dziwne dźwięki jakby nitka była za luźna.
Zaraz włączę maszynę i sprawdzę.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,

Proszę Was o pomoc w wyborze używanej maszyny do szycia walizkowej zależy mi by miała standardowo kilka ściegów typu prosty i zygzak i bez problemów pozwoliła przeszyć grubsze uszy - popróbuję poszyć torby ale ze względu że może będę próbował szyć inne rzeczy chcę aby maszyna była trochę rozbudowana. Szyć będę w domu i fajnie aby była w miarę cicha i dobrze miała oświetloną stopkę a ewentualny przegląd lub części były dostępne i nie za drogie. Nie wiem czy dobrze myślę ale chciałbym aby nie był to plastikowy wyrób.
Będę wdzięczny za pomoc w podpowiedzi sprawdzonego przez was modelu. Napiszcie proszę jaki używany Singer mi polecacie i ile warto za niego dać. Co do kwoty to budżet na używaną to 200-300. Może będę szył często a więc dobrze by maszyna to bez problemu mogła znieść.

Ewentualnie nową łucznika ale nie wiem jaki model będzie dla mnie najlepszy: Łucznik Dorota, Singer Sewing Machine (STARLET 6660),Singer (SMC 4411), Łucznik Teresa, Singer Talent 3321 Sewing Machine (3321), Łucznik 2005 Amelia II MAS0010, Singer ( SIMPLE 3223 ), Singer 3221, Łucznik 2004 Kornelia II


--- Ostatnio edytowane 2017-09-03 17:55:21 przez mmario ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mmario, poszukaj informacji o różnych maszynach w wątku "zakup maszyny do szycia dla początkujących - jaką wybrać?". I drugi wątek - "jakie maszyny mamy". Może przydadzą Ci się te wiadomości. Jest jeszcze wątek jakich maszyn nie polecamy. Szukaj, szukaj - powodzenia:):)

--- Ostatnio edytowane 2017-09-03 18:36:41 przez jakłucznik ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak ktoś byłby zainteresowany to 19.10 .2017 w lidlu bedzie do kupienia Singer Brillianse za 599zł.


--- Ostatnio edytowane 2017-10-11 15:16:17 przez tosial ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie, jestem nowy na tym forum i zarejestrowałem się, aby zasięgnąć Waszej pomocy. W 'rupieciach' po babci stała maszyna singer 760 sprowadzona lata temu przez ciotkę z Berlina, od kilkunastu lat w stanie spoczynku. Chcę się jej pozbyć i chciałbym wiedzieć, czy dostanę za to jakiś grosz, czy na złom. Dzięki

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
i jeszcze kilka fotek

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

62 strony: « < 53 54 55 56 57 58 59 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.