Wersja do druku

62 strony: « < 54 55 56 57 58 59 60 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dlaczego chcesz się pozbyć maszynę ,nie masz miejsca, jej przechowania.
Usługi drożeją - może nauczysz się szyć ,to się przyda.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam już tyle pasji i hobby, na które ledwie mi starcza czasu, że nie ma opcji, abym wziął się jeszcze za szycie. Mieszkanie niedługo będzie sprzedawane i pozbywam się z niego różnych gratów, a u siebie w bloku niestety nie mam miejsca. Żeby jeszcze było ciekawiej 'znalazła' się jeszcze i taka maszyna..

--- Ostatnio edytowane 2017-11-30 13:13:43 przez stefaneq ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
mieszkasz w ŁODZI lub w pobliżu, co jeszcze ciekawego posiadasz ze sprzetu rtvagd na zbyciu,magnetofony ,adaptery,radia ,unitra ,lampowe ,tez ciekawe zabytki.
pozdrawiam:aparat:

Avatar użytkownika
Świeżynek
A tak - są jeszcze inne smaczki typu właśnie stare magnetofony, wzmacniacze, głośniki, disco-lampy, kamera.. ale te przytulam do siebie :)

Niestety nie Łódź - Kotlina Kłodzka ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Stefaneq
Ile byś chciał za tego Singera?
Czy masz jakąś wiedzę na temat jego sprawności?.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witaj Stefaneq
Ile byś chciał za tego Singera?
Czy masz jakąś wiedzę na temat jego sprawności?.
Witaj:) Jutro przyjedzie znajomy, który zna się na tym
sprzęcie i dam znać czy działa i jaka by mnie interesowała
cena :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
nieco daleko mieszkasz,jeżeli chodzi o tę maszynę to jest dobry towar,
posiada dobre oprzyrządowanie,produkcja skierowana na rynek zchodni
pelno w niej metalu,co najwazniejsze tryby metalowe nie tam jakies teflony.
Powinna posiadac jeszcze dodatkowa numerację,czy ma cos takiego na tabliczce znamionowej.:zakupy:
Avatar użytkownika
Szpec od maszyn
co najwazniejsze tryby metalowe nie tam jakies teflony.
Niestety nie, zębatki w tym Singerze wykonane są z tworzywa sztucznego.
Jakiś czas temu naprawiałem takiego Singera, uszkodzony był chwytacz i napędzajaca go zębatka (z tworzywa sztucznego), części niedostępne w Polsce i właściciel maszyny kupił je na ebayu za ok. 300 zł.
Ogólnie są to maszyny bardzo dobrej jakości i trwałości, ale uwzględniając wiek (kilkadziesiąt lat) zabójczy dla tworzyw sztucznych, powinno kupować się tylko 100% sprawne maszyny i nie eksplatować ich zbytnio - w Polsce niedostępne części, przez co kosztowne naprawy.
Na plus maszyny oferowanej przez stefaneq jest osprzęt widoczny na zdjęciach, ten osprzęt podwaja wartość maszyny.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej, przepraszam za zwłokę. Maszyna jest sprawna, co do tabliczki znamionowej, to oprócz tej wklejonej na poprzedniej stronie innej nie znalazłem. Co do ceny - nie mam zielonego pojęcia jak to można wycenić. Co do sprzedaży mieszkania decyzja chwilowo wstrzymana, więc palić się nie pali. Wystawię pewnie na OLX i zobaczymy, czy będą zainteresowani..
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W Lidlu kolejne wyprzedaże. U nas są m.in. Singery Brilliance 6180, za 499,00 zł. Taniej nie widziałam. Sama się zastanawiam rok temu, ale wytrzymałam i później kupiłam moją wymarzoną 1+.

--- Ostatnio edytowane 2017-12-29 08:55:58 przez violina64 ---

62 strony: « < 54 55 56 57 58 59 60 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.