Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Monka 88, szyjesz bardzo fajne ciuszki.Bardzo podoba mi się ta sukieneczka z paskiem, oryginalna. Oby tak dalej !!!
Avatar użytkownika
Administrator
Racja pomyliłam Monkę z Reggi :-S przepraszam :angel:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienki świetne ,i wcale nie proste :angel:
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Naprawdę bardzo Wam wszystkim dziękuję za tak miłe komentarze. Myślałam, że raczej spotkam się z krytyką, bo zdaję sobie sprawe, że jeszcze dużo nauki przede mną.
W końcu odnalazłam swoją pasję, wpadłam w to po same uszy:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Powiem szczerze aż trudno uwierzyć w to że jesteś początkująca ciuszki masz tak estetycznie i przede wszyskim pięknie wykonane że prędziej powiedziałabym że szyjesz jak zawodowieć, to ja jak szyję a też jestem początkująca staram się żeby moje ciuszki wyglądały równie estetycznie jak twoje ale mi to nie wychodzi. masz dziewczyno talent GRATULUJE :) i zazdroszcze ;)
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uszyła sobie właśnie kamizelkę na haftki :) taka "marynarską", teraz to bardzo modne:)
Ta biała bluzka jest kupiona, chciałam, żeby kamizelka ładnie sie prezentowała:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uszyła sobie właśnie kamizelkę na haftki :) taka "marynarską", teraz to bardzo modne:)
Ta biała bluzka jest kupiona, chciałam, żeby kamizelka ładnie sie prezentowała:D

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajna kamizelka. Podziwiam tym mocniej, że sama bardzo nie lubię szyć kamizelek.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No super!! też mam słabość do kamizelek :D
Avatar użytkownika
Administrator
Pięknie Ci wyszła!! Świetny krój a paski nadal w modzie :] Ja też nie przepadam szyć kamizelek ale może zmienię zdanie :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.